آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دانش آموز نوجوانی به نام غلام رضا می باشد که علاقه ی شدیدی به دوچرخه سواری دارد .  تا آنجایی که می خواهد در مسابقه ی دوچرخه سواری شرکت کند و نفر نفر اول شود اما به دلیل مشکلات مالی توانایی خرید دوچرخه را ندارد .  به همین جهت برای رسیدن به دوچرخه تصمیم می گیرد تا با شرکت در مسابقه ی سوادآموزی که جایزه اش یک دوچرخه است ، شرکت کند . به این ترتیب او می تواند با آموزش خواندن و نوشتن به یک پیرزن بی سواد صاحب یک دوچرخه شود . 
1399/10/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مخترع بازی ها و خالق سرزمین بازیووو می باشد که برای نجات سرزمین از  چنگ سیلوس در میان اهالی شهر به دنبال قهرمان می گردد .  که در این میان با ژوبین پسر بچه ی دست و پا چلفتی مواجه می شود فردی که برای این کار انتخابی بسیار نا مناسب می باشد . 
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ای چهار نفره می باشد که در زندگی خود با مشکلات متعددی رو به رو هستند . در این میان مادر خانواده در تلاش است تا آرزوی چند ساله ی پسر نیمه بینای خود را برآورده کند . به این ترتیب اتفاقات جدیدی برای این خانواده رقم می خورد .
1399/09/11 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دکتری به نام اشکان غفوری می باشد که بعد از مراسم رونمایی از کتاب جدیدش به طور اتفاقی در خیابان با دختری رو به رو می گردد و یک جلد از کتابش را به او می دهد . پس از مدتی دختر بچه با خواندن کتاب دکتر غفوری غرق داستان می شود به صورتی که منجر به وقوع حوادث و اتفاقات جدیدی می شود .
1399/09/11 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...