ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام کریم است که عاشق خوانندگی می باشد .  کریم بی آنکه بداند عاشق مأموری شده که مأموریت دارد تا فرمولی را از یک دانشمند سرقت کند . کریم پس از متوجه شدن این داستان ، بر سر دوراهی قرار می گیرد .
1399/10/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : درام کمدی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : هاتف علیمردانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : هاتف علیمردانی در رابطه با فعالیت های اخیر خود این طور بیان کرد : « مراحل پایانی نگارش فیلمنامه ی فیلم مارس را انجام می دهم و قرار است برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه شود . »  اما تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم مارس پخش نگردیده است .
1399/10/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر بچه ای می باشد که در قطار با خانم نویسنده ای آشنا می شود . به گونه ای که حرف ها و قول و قرار های خانم نویسنده را جدی گرفته است و  هر لحظه ، منتظر تماس تلفن و دیدار مجدد او است .  اما بد قولی خانم نویسنده باعث نوشتن یک داستان دیگر می شود .  داستانی که حوادث جدیدی را رقم می زند . 
1399/10/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پرفسوری می باشد که به تازگی موفق به ساخت یک رستوران شده است .  رستورانی که قرار است ، در آینده به یک سفینه تبدیل می شود .  تا اینکه با ورود چهار نوجوان بازیگوش ، زمان پرواز سفینه زودتر از موعد فرا می رسد .  در نهایت سفینه به فضا می رود و در سرزمینی ناشناخته فرود می آید . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : در رابطه با داستان فیلم سینمایی تگزاس3 تا کنون مطلبی منتشرنشده است ؛ اما داستان این بخش از فیلم تگزاس دوباره به کشور برزیل رفته است ، تا ماجراهایی جدید طنزگونه ای دیگر را رقم بزند . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
فیلم Debt Collectors
با زیرنویس چسبیده
ژانر : اکشن کمدی زبان : انگلیسی سال انتشار : 2020 امتیاز IMDB : 5.5 محصول : آمریکا کارگردان : جسه وی جانسون ستارگان : اسکات ادکینز لوئیس مندیلر ولادیمیر کولیچ
خلاصه داستان : دو شرخر که طبق روال همیشه شان به دنبال تسویه حساب با افراد مختلف هستند درگیر گروهی از جنایتکاران می شوند که قصدی برای تسویه حساب بدهی هایشان ندارند در همان زمان آن ها باید از دست یک رئیس مافیا که به دنبال آن ها آمده فرار کنند ...
1399/10/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : حامد محمدی ستارگان : امیر جعفری جواد عزتی شقایق دهقان لیندا کیانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام اصلان می باشد که برای رسیدن به نامزدش تصمیم گرفته است تا به خارج از کشور برود . به همین جهت برای گرفتن ویزا تمام تلاش خود را می کند به گونه ای که در این راه دست به اقداماتی می زند و حوادث و اتفاقات عجیبی را رقم می زند . 
1399/10/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمنامه ی" سلام علیکم حاج آقا " به قلم حسین تبریزی در ژانری کمدی با محوریتی اجتماعی به تحریر در آمده است .  لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان این اثر منتشر نشده است . 
1399/10/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی دینامیت منتشر نشده است اما از لحاظ محتوا و محیط تولید مانند فیلم هایی همچون : تگزاس ، پاستاریونی ،من اینجا چی می خوام ، 50کیلو آلبالو ... می باشد .
1399/10/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...