ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
باکس آفیس
01 Tenet 4w $3.4M Tenet
02 The New Mutants 5w $1.2M The New Mutants
03 Unhinged 7w $1.0M Unhinged
04 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 12w $0.9M Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
05 Infidel 2w $0.8M Infidel
06 The Broken Hearts Gallery 3w $0.5M The Broken Hearts Gallery
07 Shortcut 1w $0.3M Shortcut
08 The Last Shift 1w $0.2M The Last Shift
09 Kajillionaire 1w $0.2M Kajillionaire
10 The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 7w $0.1M The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
باکس آفیس ایران
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با تقابل دو نسل است . نسلی از گذشته با حفظ آداب و رسوم ، عقاید پدران و مادران و گذشتگان خود در مقابل نسلی از  امروز به همراه پیشرفت علم و تکنولوژی ، بحران های اجتماعی عصر کامپیوتر ، مدرنیسم و تمامی  مسائلی که امروزه جوانان عصر جدید با آن دست و پنجه نرم می کنند . در ادامه ی داستان باید دید که در کنار هم قرار گرفتن این دو نسل باعث ایجاد  چه حوادث و رویداد هایی می گردد ؟
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم رفیق بد در رابطه با دو دوست به نام های حبیب و عزیز را روایت می کند که از دوران کودکی با یکدیگر دوست هستند و با هم بزرگ شده اند . حالا هر یک زندگی مشترکی را تشکیل داده اند و صاحب خانواده هستند . اما با این حال رفاقت خود را حفظ کرده اند و با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی دارند . حبیب و عزیز هر دو کارمند بانک هستند و کار انتقال پول در بین شعب بانکی را بر عهده دارند . تا اینکه یک روز حین انجام وظیفه ، پول ها به سرقت می رود و ... 
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوان روستایی و ساده دلی به نام سهراب می باشد . سهراب که مدتی در جبهه به سر می برد ، مسئولیت نگهداری از حیوانات را برعهده دارد . تا اینکه یک روز به صورت ناخودآگاه از خط مقدم جبهه همان بخشی که برادرش ، فرماندهی آنجا را عهده دار است ؛ سر در می آورد . برادر سهراب با دیدن او بسیار عصبانی می شود . در ادامه ی داستان حوادث و اتفاقات غیرمنتظره ای روی می دهد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو جوان به نام ابی و جلال است که به قصد دزدی وارد خانه ای می شوند . در این هنگام ابی متوجه حضور دختری به نام باران به همراه مادرش در خانه می گردد . به همین جهت می خواهند آنجا را هرچه زودتر ترک کنند . هنگام خروج ابی با دیدن صحنه ی خودکشی باران به دلیل شکست عشقی که از پیروز خورده است ، رو به رو می شود . به همین خاطر با جلال فرار کرده و از آنجا دور می شوند . اما دوباره بنا بر اصرار ابی به نجات دختر به خانه باز می گردند و او را به همراه مادرش به بیمارستان می برند و... 
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با داور ایرانی به نام خسرو می باشد . خسرو از سمت فیفا به دلیل حسن رفتار و رأی اکثریت برنده ی جایزه ی  دو میلیون دلاری می گردد . اما به دلیل وجود افرادی سودجو و فرصت طلب موقعیت و زندگی او به خطر می افتد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری جوان به نام جواد می باشد که به کار مسافرکشی مشغول است ، تا اینکه یک روز جواد ، زنی به نام مریم را سوار می کند و او را به منزلش می رساند . اما در این میان مورد حمله ی دو فرد ناشناس قرار می گیرد و اتوموبیلش نیز دچار خسارت می شود . وقتی جواد ماجرا را برای دوست صمیمی اش اصغر تعریف می کند ، فصل جدیدی در زندگی اش آغاز می شود .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : محمدحسین مهدویان ستارگان : پژمان جمشیدی رضا عطاران ژاله صامتی مه لقا باقری وحید رهبانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلم سینمایی شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان در تاریخ هشتم تیر ماه کلید خورد . این فیلم با ژانری کمدی به قلم امیرمهدی ژوله نوشته شده است . لازم به ذکر است که " شیشلیک " با سرمایه گذاری " فیلم مارکت " تولید می شود .
1399/06/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمبرداری این فیلم کمدی و بسیار جذاب ایرانی که از اواخر خرداد ماه در تهران آغاز شده بود سر انجام پس از دو ماه به پایان رسید . طبق برنامه قرار بود تا بخشی از فیلمبرداری این فیلم در شهر مشهد صورت گیرد اما  به دلیل عدم همکاری مسئولان شهر با عوامل فیلم ، فیلمبرداری در شهر مشهد کنسل شد . لازم به ذکر است که فیلمبرداری این فیلم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی صورت گرفته است و رعایت اصول ایمنی و بهداشتی باعث حفظ سلامتی تمامی بازیگران و عوامل فیلم شده است . " گشت ارشاد 3 " پس از طی مراحل فنی با بهبود شرایط راهی اکران عمومی در سینماهای سراسر  ایران می گردد .
1399/06/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام رضا مثقالی معروف به رضا مارمولک ، دزد سابقه دار می باشد . رضا مارمولک در آخرین دزدی به اتحام سرقت مسلحانه به زندان می رود . آقای مجاور رئیس زندان ، فردی بسیار سختگیر و خشک است که عقیده دارد باید مجرمان را با روش های مختلف مجازات کرده تا دیگر فکر خلاف به سرشان نزند . همچنین او معتقد است که به زور هم که شده زندانیان را باید وادار به درستکاری نمود تا به بهشت بروند . با وجود تمامی این شرایط یک روز رضا در حادثه ای مجروح شده و به بیمارستان خارج از زندان منتقل می شود . رضا تا فرصت را مناسب می بیند با کشیدن نقشه ای تصمیم به فرار می گیرد و... 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ای به نام خانواده ی عارف پور است . در این خانواده هر کس شب قبل از مرگش در خواب می فهمد که در روز بعد در چه ساعتی خواهد مرد . اکنون بزرگ خاندان عارف پور در خواب می بیند که دیگر زمان مرگش فرا رسیده است و قرار است فردا از دنیا برود . با دیدن این خواب ، بزرگ خاندان از مستخدم خانه می خواهد تا فرزندش مسعود را به نزد او آورد . عارف پور در حضور پسرش وصیت می کند تا قبل از خواندن وصیت نامه ای که در گاوصندوق است و کلیدش هم دست صفا است ، همسری برای صفا ، مستخدم باوفایش پیدا کند . فردای آن روز عارف پور رأس ساعت معین از دنیا می رود . پس از مرگ او اتفاقات و حوادثی جالب و دیدنی رخ می دهد .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...