ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : معمایی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : هادی محمدیان کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلم سینمایی جدید انقراض انیمیشن سومین اثر پویا نمایی گروه هنر پویا می باشد. همچنین باید افزود که این انیمیشن با موضوع پایانی در رابطه با امام رضا (ع) می باشد که با مشارکت  روسیه و آلمان عرضه می شود . 
1399/10/02 بدون دیدگاه انیمیشن ، انیمیشن خارجی ، فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ستان این فیلم در رابطه با بخشی از حمله ی مغولان به ایران می باشد . در این میان اهالی روستای یکی از مرز های ایران که در آستانه ی برگزایی جشن و مراسم  خود می باشند ، با حمله ی مغول ها رو به رو می شوند و به این ترتیب مجبور به ترک روستا می گردند .
1399/08/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام کامران می باشد . کامران که در دبی رستوران دارد یک روز به صورت تصادفی با دختری زیبا به نام نگار آشنا می شود . سرانجام نگار و کامران به هم علاقه مند شده و با یکدیگر ازدواج می کنند . اما بدخلقی ها و ناسازگاری های کامران پس از ازدواج باعث دلسردی نگار می شود . تا آن جایی که نگار رفته رفته به نیما (دوست صمیمی کامران) نزدیک می شود و احساسی بین آنها شکل می گیرد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با کشمکش هایی در میان شخصیت ها می باشد . شخصیت هایی متفاوت که با وجود تفاوت ها گاهی به اهداف مشترک و متناقضی می رسند و در جهان هایی موازی از هم زندگی می کند .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در دو دهه چهل و هفتاد می گذرد و داستانی ‌معمایی از پیچیدگی ‌های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط دهه ها دچار بحران هستند.
1399/02/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : یک کشیش است که بعد از وارد شدن به یک شهر نسبتا کوچک با کلانتر آن جا که بسیار هم سختگیر است برخورد می کند و در این بین کلانتر هم با خلافکاران زیادی در حال درگیری می باشد
1399/02/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اکشن جنایی معمایی زبان : انگلیسی سال انتشار : 2020 امتیاز IMDB : 4.3/10 محصول : آمریکا کارگردان : پرنس باگدااساریان ستارگان : پیشاهنگ تیلور کامپتون مایکل اوری نجارا تاونسند کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : ربوده شده پس از ربوده شدن دختری خردسال، در حالی که کارآگاهان رمز و راز پیرامون این جنایت غیرمعمول را کشف می کنند، یک قهرمان جنگ مسائل را به دست می گیرد.
1399/01/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان یک زندانی سابقه دار است که پس از آزادی به دنیای زیرزمینی جرم در بوستون بازمیگردد او به دنبال حل و فصل یک پرونده توطئه قتل است ...
1399/01/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...