ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
باکس آفیس
01 Tenet 3w $4.7M Tenet
02 The New Mutants 4w $1.8M The New Mutants
03 Infidel 1w $1.4M Infidel
04 Unhinged 6w $1.3M Unhinged
05 The Broken Hearts Gallery 2w $0.8M The Broken Hearts Gallery
06 The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 6w $0.2M The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
07 Bill & Ted Face the Music 4w $0.2M Bill & Ted Face the Music
08 Alone 1w $0.2M Alone
09 The Personal History of David Copperfield 4w $0.2M The Personal History of David Copperfield
10 Words on Bathroom Walls 5w $0.1M Words on Bathroom Walls
باکس آفیس ایران
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی به نام عزیز می باشد . عزیز که در خارج از کشور زندگی می کند پس از مدت ها برای تملک و فروش مایملک پدری خود به کشور باز می گردد . در این بازگشت ، عزیز با دختری که پیش از سفرش به خارج از کشور به او علاقه داشته ، رو به رو می شود . این دیدار خاطرات گذشته را برای عزیز دوباره زنده می کند . در این میان اتفاقات و حوادثی عجیب و غیرقابل پیش بینی رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی دو انسان یا به عبارتی یک زن و مرد تنها می باشد . شخصیت مرد این داستان در جایگاه استاد دانشگاه مشغول به کار است ، مردی که سرخورده ی اجتماعی و مأیوس فلسفی است و تنهایی خود را با تدریس ادبیات ، مطالعه ی کتاب و پرسه زدن در خیابان ها می گذراند . تا اینکه در یکی از این شبگردی ها ، در خیابان با دختری ساک به دست روبه رو می شود و به او کمک می کند تا از شر مزاحمت راننده ی یک ماشین رها شود . بر اثر همین تصادف ، بین او و رویا دوستی شکل می گیرد . رویا به دلیل قولی که به عاشق خود ، امیر داده است ، یک سال پس از آخرین ملاقات خود به وعده گاه آمده و می خواهد تا 4 شب را در این محل و ساعت معین در انتظار او بماند . استاد به رویا پناه می دهد و با او به دنبال امیر می گردد . مدتی نمی گذرد که استاد دلباخته ی رویا می شود اما اتفاقات و حوادثی غیرمنتظره ای  روی می دهد .
1399/05/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه عاشقی دکتر و بیمار خود می باشد . شخصیت اصلی این فیلم دکتری به نام ماکان برنا است . دکتر ماکان برنا در میان بیماران خود با دختری به نام پرنیان شهسوار رو به رو می شود و به درمان او اقدام می کند . تا اینکه دکتر کم کم دلداده ی پرنیان شهسوار می شود . پرنیان از خانواده ای ثروتمند و متمکن است که به دلیل بیماری قلبی که گریبان گیر او شده است ، امید خود را از دست می دهد و رفته رفته دچار افسردگی می گردد .
1399/05/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام آذر که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است . به همین خاطر آذر برای کسب قابلیت های مردانه از هیج تلاشی فروگذار نمی شود و همیشه سعی در بروز رفتار های پسرانه دارد . در همین راستا او برای پایان نامه ی تحصیلی اش داستانی را که عمه اش نوشته است را انتخاب می کند که خواندنش باعث تغییر نگرش آذر و ایجاد رویدادهایی جذاب و هیجان انگیز در زندگی وی می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : علی عاشق گندم است ولی پدر او امان، طبق عهد دیرینه اش با صفر که پدر کرامت است قصد دارد دخترش را به عقد کرامت درآورد. گندم مخالفت خود را با پدر درمیان میگذارد و از عشق ساده و بی ریا خود به علی به پدر میگوید. گندم در راه عاشق بودن خودش به علی سختی ها و مخالفت های زیادی را در پی دارد...
1399/05/18 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم حوض نقاشی، یک داستان عاشقانه از عشق متفاوت میان یک زوج است که یک تفاوت بارز با دیگر زوج ها دارند...
1399/04/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان اين فيلم مضمونی اجتماعی و عاشقانه دارد که پس از چهار دهه جنگ در افغانستان به مسائل جوانان مهاجر می پردازد. علی شادمان مهاجر افغانی هست که قصد دارد به اروپا مهاجرت کند .
1399/02/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : جوانی‌ست که تعمیرکار حرفه‌ای آپارات است. قصه از چند روز مانده به انقلاب آغاز می‌شود و آتش‌زدن سینماها او دیوانه‌ی فیلم‌ های فارسی‌ست و این میان عاشق دختری می‌شود که پدرش سینما را فساد محض می‌داند.
1399/01/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...