خلاصه داستان : لتیان یک سد است . سدی که راه عبور روابط انسانی را مسدود کرده است . به گونه ای که رودخانه های روابط ، پشت این سد ایستاده اند و  حق عبور ندارند . اما در این میان فردی از راه می رسد و قصد شکستن این سد را دارد ،  در حالی که به خوبی میداند که شکستن این سد بسیار مشکل و طاقت فرسا خواهد بود .
1399/07/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : جنایت بی دقت از جمله فیلم هایی است که مضمونی مرتبط با سینما داشته و  تماشاگران قبل از شروع اکران فیلم در مورد آن به بحث و گفت و گو می پردازند و با شروع نمایش فیلم بر روی پرده ی سینما ، ماجرا شکل جدیدی به خود می گیرد .
1399/07/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ستان این فیلم در رابطه با زنی است که در موقعیتی قرار گرفته است که باید بین احساس و منطقش یکی را برگزیند . زنی که به همراه همسرش ، نا شنوا است و اکنون  باید در رابطه با کاشت حلزون فرزند ناشنوایشان  تصمیم نهایی را بگیرد .
1399/07/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ترکیب بازیگران فیلم " مجوز خروج " تعیین شد . فیلمبرداری مجوز خروج به کارگردانی کیارش اسدی ، نویسندگی شاهرخ کافی و کامبیز بابایی با ژانری خانوادگی و اجتماعی پس از کسب مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز خواهد شد .
1399/06/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نویسنده ای می باشد که مدت ها است از حوزه ی نویسندگی دست کشیده است و قرار است دوباره قلم به دست گیرد و داستانی در رابطه با دختری جوان را به تحریر در آورد . به راستی چه کسی می داند که در افکار نویسنده ی چه می گذرد ؟  چه داستانی قرار است نوشته شود و چه سرنوشتی در انتظار دخترک خواهد بود ؟ آیا نویسنده به اتمام این کتاب می پردازد یا آن را رها خواهد کرد ؟ 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک خانواده ی ایرانی است که از وضع مالی خوبی برخوردار نیستند . تا اینکه یک روز برای این خانواده ی فقیر یک مهمان سرزده که تازه عروس و داماد می باشند ، از راه می رسند . تمامی همسایه ها و اهالی خانواده برای حفظ آبروی صاحب خانه دست به دست هم می دهند . هر یک تا جای امکان کمک کرده و سعی در مهیا نمودن تدارکات پذیرایی از مهمانان هستند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر جوانی به نام روح انگیز است . روح انگیز خود را برای ازدواج آماده می کند و در حال حاضر در یک شرکت خدمات نظافتی مشغول به کار است . در روزهای پایانی سال و نزدیک عید که همه ی مرد مشغول خانه تکانی هستند ، اوضاع کسب و کار شرکت بسیار خوب است . روز چهارشنبه سوری از شرکت نظافت با روح انگیز تماس می گیرند و از او می خواهند تا برای نظافت به خانه ی یک خانواده ی متوسط برود . با ورود دختر به خانه ، فضای پرتنش و غم انگیز خانه به چشم می خورد . چراکه مژده ، خانم خانه ، به رابطه ی همسر خود و زن همسایه شک می کند تا حدی که زندگی خانواده در آستانه ی نابودی پیش می رود . در ادامه ی این شک و تردید ها وقایع و اتفاقات عجیبی در این خانه  رخ می دهد .
1399/06/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر و پسری به نام مجید و نسیم می باشد . مجید و نسیم دلداده و عاشق هم هستند و جز زوج های جوان خوشبخت به شمار می روند . مجید با پدر نسیم کار می کند و در کنار پدر زنش مشغول به کار است . همه چیز به خوبی پیش می رفت تا اینکه با توطئه ای ساختگی و ایجاد پاپوش برای مجید همه چیز خراب می شود . در ادامه ی این داستان مجید به زندان می افتد و حوادث و رویداد های متعددی رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی به نام عزیز می باشد . عزیز که در خارج از کشور زندگی می کند پس از مدت ها برای تملک و فروش مایملک پدری خود به کشور باز می گردد . در این بازگشت ، عزیز با دختری که پیش از سفرش به خارج از کشور به او علاقه داشته ، رو به رو می شود . این دیدار خاطرات گذشته را برای عزیز دوباره زنده می کند . در این میان اتفاقات و حوادثی عجیب و غیرقابل پیش بینی رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر و پسری به نام لیلا و حمید می باشد . لیلا و حمید به صورت اتفاقی با یکدیگر آشنا می شودند و این اتفاق باعث تغییر مسیر زندگی آنها می گردد. در حالی که لیلا بی خبر از آن است که عادل مشرقی دلبسته ی او می باشد . به راستی چه کسی می داند که در سرنوشت لیلا چه چیزی نوشته شده است و چه اتفاقات و حوادثی در انتظارش است ؟
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...