ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : جنگی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : شهرام بحرانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی آفتاب نیمه شب به کارگردانی  و تهیه کنندگی شهرام بحرانی  در سال 1398 آغاز شد . این فیلم با ژانری جنگی و ملی در رابطه با دستیابی ایران به فناوری موشکی می باشد . 
1399/09/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : تاریخی جنگی دفاعمقدس زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : محمد بصیری کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پدری است که پس از گذشت سال ها از جنگ تحمیلی اکنون در آسایشگاه به سر می رود .
1399/09/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی جنگی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : مهدی حسینی وند کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تاکنون اطلاعاتی در رابطه با اسامی بازیگران ، سایر عوامل فیلم ، تصاویر و پوستر و همچنین داستان این فیلم منتشر نشده است . با این وجود انتظار می رود با شروع فیلمبرداری و اتمام ساخت و تولید ، فیلم " عاشقانه های یونس " در سینماهای سراسر ایران اکران شود و در اولین فرصت سایر اطلاعات مربوط به این فیلم به همراه لینک دانلود در این صفحه قرار گیرد .
1399/09/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک خبرنگار جنگی است که در زمان جنگ به فعالیت خود ادامه می هد . تا اینکه یکبار هنگام عملیات از دیگر دوستانش جدا می شود و به دلیل آشنا نبودن با منطقه راه را گم می کند . به این ترتیب در منطقه ای خطرناک و دور از دوستانش در شرایطی خاص قرار می گیرد و  اتفاقات متعددی برای او روی می دهد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خواهر و برادری به نام سمیره و رضا می باشد . که در آخرین روزهای مقاومت بخش غربی خرمشهر در سال 1359 همچون سایر مردم شهر در حال مقاومت و دفاع از شهر و آب و خاک خود هستند . رفته رفته حلقه ی محاصره ی دشمن تنگ تر می شود . آن هم در زمانی که پای سمیره شکسته است و نمی تواند فرار کند و مجبور می شود تا در خانه بماند . به همین جهت رضا نقشه ای می کشد و تصمیم می گیرد تا سمیره را در حیاط خانه با ایجاد یک پناهگاهی مخفی با مقدار کمی آب و غذا مخفی کند تا بتواند در موقعیتی مناسب و شبانه خواهرش را فراری دهد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام مجید ، یکی از اراذل منطقه ی جنوب شهر تهران است . رفته رفته مجید عاشق دختر پیرمرد عارفی به نام حاج میرزا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان حاج میرزا ، برای ازدواج مجید و دخترش شرطی می گذارد و از مجید می خواهد تا دست از خلاف بردارد و سر به راه شود . مجید هم تصمیم می گیرد تا برای اثبات سر به راه شدنش به جبهه برود و بقیه ی دوستانش هم با او راهی می شوند . در این راه حوادث و مشکلات متعددی برای مجید و دوستانش رخ می دهد .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پدری است که صاحب فرزندی دختر می باشد . این پدر جز بسیجی های فعال دوران جنگ بوده و در جنگ ایران و عراق برای حفظ این آب و خاک و دفاع از ناموس خود سلامتی اش را به خطر انداخته است . به گونه ای که هنوز هم که هنوز است با گذشت چندین سال و پایان این مصیبت ها آثار مین های باقی مانده از دوران جنگ که باعث مجروح شدنش گردیده، نمایان است . زندگی این پدر و دختر و حوادث و اتفاقاتی که برای آنها رخ می دهد جریان اصلی این داستان را رقم می زنند .
1399/06/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با جنگ عراق به زندگی گروهی از مردم کورد در مرز ترکیه و ایران می باشد . در این داستا ، کاک ستلایت سر دسته گروهی از بچه های دهکده می باشد که کار این گروه جمع آوری مین های اطراف دهکده و ایمن سازی منطقه است. همچنین کاک ستلایت وظیفه ی نصب آنتن های ماهواره برای اهالی اردوگاه پناهجویان را برعهده دارد . تا اینکه شخصی به نام آگرین به همراه برادرش وارد اردوگاه می شود . والدین آگرین در هنگام حمله نیروهای عراق به حلبچه توسط سربازان عراقی کشته می شوند و آگرین نیز توسط سربازان مورد تجاوز قرار می گیرد . فشار ناشی از این حوادث جریان اصلی این فیلم را رقم می زند .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
دانلود فیلم 12 Strong
دوبله فارسی
ژانر : جنگی درام زبان : دوبله فارسی سال انتشار : 2018 محصول : آمریکا کارگردان : نیکولای فوسی ستارگان : آستین استول کریس همسورث مایکل پنیا مایکل شنون
خلاصه داستان : این فیلم داستان گروهی از نیروهای نظامی امریکاست که برای نابودی طالبان به افغانستان آمده اند...
1399/04/18 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : شهر در آستانه سقوط قرار گرفته است , گروهی از کارکنان رادیو نفت آبادان برای حفظ رادیو و مخابره اخبار با هدف مقاومت مردم در برابر دشمن بعثی از تخلیه شهر خودداری کرده و به مدت 40 روز تلاش می کنند تا با فعالیت خود در رادیو شهر را زنده نگه داشته و از این طریق به دشمن خسارت روحی روانی وارد کنند.
1399/01/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...