ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
باکس آفیس
01 Tenet 4w $3.4M Tenet
02 The New Mutants 5w $1.2M The New Mutants
03 Unhinged 7w $1.0M Unhinged
04 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 12w $0.9M Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
05 Infidel 2w $0.8M Infidel
06 The Broken Hearts Gallery 3w $0.5M The Broken Hearts Gallery
07 Shortcut 1w $0.3M Shortcut
08 The Last Shift 1w $0.2M The Last Shift
09 Kajillionaire 1w $0.2M Kajillionaire
10 The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 7w $0.1M The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
باکس آفیس ایران
خلاصه داستان : دیویس اوکویه با بازی فوق حرفه ای دواین جانسون مردی است که از مردم فاصله میگیرد و ارتباطی محرمانه دارد با جورج ، یک گوریل نقره ای فوق العاده باهوش که از کودکی مراقب او بوده است . اما یک آزمایش ژنتیکی تبهکارانه این میمون با شخصیت را تبدیل به یک هیولای بزرگ میکند . اما این تازه شروع ماجراست و به زودی این راز فاش میشود که موجودات تغییر یافته دیگری هم وجود دارند . از آنجا که این هیولاهای تازه خلق شده در حال هجوم بردن به آمریکای شمالی هستند و هرچیزی که جلوی راهشان باشد را نابود میکنند اوکی با یکیمهندس ژنتیک بی اعتبار همدست میشود تا با برنامه ریزی که دارند به یک پادزهر برسند ... او وارد جنگ بزرگی میشود تا نه تنها جلوی یک فاجعه جهانی را بگیرند بلکه موجود ترسناکی که زمانی دوستش بود را نجاد بدهد ...
1399/01/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : من لباس فضانوردی کوپر را مشکند تا او بمیرد و فرار کند تا با یک شاتل به اندرونس برسد . رامیلی توسط یک بمب که من برای حفاظت از راز هایش کار گذاشته بود کشته میشود ، آمیلا کوپر را نجات میدهد و با یک شاتل دیگر به دنبال اندرونس میروند ، من شاتل را به طور اشتباه به اندرونس متصل میکند محفظه هوا میترکد و من کشته میشود و آسیب های جدی به ادرونس وارد میشود ... اما کوپر با استفاده از شاتل اندرونس را بار دیگر تحت کنترل خود در میاورد .
1399/01/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گروهی از دانشمندان در دراز گودال ماریانا گونه های جدیدی از جانورانی را کشف میکنند که به وسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده است . در بین این موجودات یک کوسه غول پیکر بنام مگالودن وجود دارد ، موجودی که میلیون ها سال تصور میشود منقرض شده است . جوناس تیلور (جیسون استاتهام ) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده میشود . اما خیلی زود هیولا فرار میکند و در مسیرش همه چیز را نابود میکند و به این ترتیب یک مسابقه با زمان برای متوقف کردن آن آغاز میشود .
1399/01/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...