آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرگذشت زندگی یک فرمانده در جنگ ایران و عراق می باشد .  که این فرمانده در زندگی خود اشتباهاتی را مرتکب شده است و اکنون در عالم برزخ از اعمال خود  پشیمان شده و سعی در جبران آنها را دارد . 
1400/01/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : دیویس اوکویه با بازی فوق حرفه ای دواین جانسون مردی است که از مردم فاصله میگیرد و ارتباطی محرمانه دارد با جورج ، یک گوریل نقره ای فوق العاده باهوش که از کودکی مراقب او بوده است . اما یک آزمایش ژنتیکی تبهکارانه این میمون با شخصیت را تبدیل به یک هیولای بزرگ میکند . اما این تازه شروع ماجراست و به زودی این راز فاش میشود که موجودات تغییر یافته دیگری هم وجود دارند . از آنجا که این هیولاهای تازه خلق شده در حال هجوم بردن به آمریکای شمالی هستند و هرچیزی که جلوی راهشان باشد را نابود میکنند اوکی با یکیمهندس ژنتیک بی اعتبار همدست میشود تا با برنامه ریزی که دارند به یک پادزهر برسند ... او وارد جنگ بزرگی میشود تا نه تنها جلوی یک فاجعه جهانی را بگیرند بلکه موجود ترسناکی که زمانی دوستش بود را نجاد بدهد ...
1399/01/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : من لباس فضانوردی کوپر را مشکند تا او بمیرد و فرار کند تا با یک شاتل به اندرونس برسد . رامیلی توسط یک بمب که من برای حفاظت از راز هایش کار گذاشته بود کشته میشود ، آمیلا کوپر را نجات میدهد و با یک شاتل دیگر به دنبال اندرونس میروند ، من شاتل را به طور اشتباه به اندرونس متصل میکند محفظه هوا میترکد و من کشته میشود و آسیب های جدی به ادرونس وارد میشود ... اما کوپر با استفاده از شاتل اندرونس را بار دیگر تحت کنترل خود در میاورد .
1399/01/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گروهی از دانشمندان در دراز گودال ماریانا گونه های جدیدی از جانورانی را کشف میکنند که به وسیله پرده حرارتی سولفید هیدروژن پوشیده شده است . در بین این موجودات یک کوسه غول پیکر بنام مگالودن وجود دارد ، موجودی که میلیون ها سال تصور میشود منقرض شده است . جوناس تیلور (جیسون استاتهام ) کاپیتان نیروی دریایی برای کمک به ایستگاه تحقیقاتی فراخوانده میشود . اما خیلی زود هیولا فرار میکند و در مسیرش همه چیز را نابود میکند و به این ترتیب یک مسابقه با زمان برای متوقف کردن آن آغاز میشود .
1399/01/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...