ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : اجتماعی تاریخی خانوادگی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : عابدین مهدوی ستارگان : رضا ترکمان کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم برگرفته از چند داستان واقعی است که در منطقه ی کبانی سوریه و مقاومت آنان در برابر ارتش داعش می باشد . در این داستان به نجات یک کودک در یکی از این مبارزات در منطقه ی کبانی سوریه پرداخته شده است .
1399/11/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با حرکت حسین ابن علی (ع) از مکه به سمت کربلا می باشد که با واقعه ی عاشورا به پایان می رسد .  در طی این مسیر اتفاقات و حوادث متعددی روی می دهد و برخی به ایشان ملحق می شوند .  
1399/10/29 بدون دیدگاه سریال ایرانی ، فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
فیلم Torpedo
با زیرنویس چسبیده
ژانر : اکشن تاریخی ماجراجویی زبان : آلمانی سال انتشار : 2019 امتیاز IMDB : 5.9 محصول : بلژیک کارگردان : اسون هایبرکت ستارگان : الا جون هنرارد تور ریفنشتین کوئن دی بوا
خلاصه داستان : در اوج جنگ جهانی دوم یک زیر دریایی آلمانی غنیمت گرفته شده برای حمل اورانیوم لازم برای پروژه بمب اتم آمریکا آماده می شود حال فرمانده استن و یک گروه از هم رزمان او باید این زیر دریایی حاوی اورانیوم را با موفقیت به مقصد برسانند اتفاقی که به نوعی پایان کار آن هاست و برای بسیاری غیر ممکن بنظر می رسد اما نازی ها تلاش می کنند تا جلوی آن ها را بگیرند اما ...
1399/10/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم خارجی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : تاریخی جنگی دفاعمقدس زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : محمد بصیری کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پدری است که پس از گذشت سال ها از جنگ تحمیلی اکنون در آسایشگاه به سر می رود .
1399/09/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : تاریخی درام دفاع مقدس زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : احمد کاوری کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی اوین به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی آرش سجادی حسینی در سال 1398 در مرحله ی پیش تولید قرار گرفت . پروژه ی ساخت این فیلم کلید خورد و قرار است تا در اولین فرصت بازیگران و سایر عوامل سازنده ی فیلم سینمایی اوین معرفی گردند و به صورت جدی ساخت آن آغاز شود . لازم به ذکر است که تاکنون در رابطه با داستان این فیلم هیچ خلاصه ای منتشر نشده است .
1399/09/09 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با حضرت مسیح (ع) است . پیامبری که در زمان خویش ، افراد بسیاری از موعظه و پندهای ایشان بهره برده اند و عده ی کثیری  معجزه های ایشان را به چشم خود دیده اند . پیامبری که به همراه حواریون خود در میان مردم می گردد و در جواب  فریسی ها که از او نام و نشان و هویتش را را می جویند ، پاسخ می هد که : آمده تا بشارت ظهور احمد را بدهد .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام ناردانه می باشد . ناردانه طبق نداهای قلبیش تصورش بر آن است که با مردی مرده وصلت خواهد کرد . یک روز ناردانه وارد قلعه ای قدیمی می شود . در یکی از اتاق های این قلعه با افسانه ای در رابطه با مردی مرده با هفت پیکان در بدنش برخورد می کند . ناردانه متوجه کتابی در این اتاق می گردد . کتاب را بر میدارد و شروع به خواندن آن می نماید . طبق نوشته های این کتاب ناردانه باید هر روز یک حدیث بخواند و روزی یک مغز بادام بخورد و پس از هر روز یکی از تیرها را از تن مرد مرده بیرون آورد . بدیت ترتیب با اتمام حدیث هفتم مرد مرده زنده می شود و با او ازدواج خواهد کرد .
1399/08/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی می باشد که در اسفند 1357 به همراه همسرش که از انقلابیون است ، برای استراحت و تفریح به ناحیه ای کوهستانی سفر می کنند . این زن که در سالهای قبل از انقلاب زندانی شده است ، در این سفر با مردی آشنا می گردد که در دوران حبسش توسط او بازجویی می شد .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی جانبازی به نام اکبر منافی است که سابقه ی بستری شدن در آسایشگاه جانبازان موج گرفته را دارد . اکبر منافی اکنون به فروش بلیط اتوبوس های شرکت واحد مشغول است . تا اینکه یک شب با دیدن چهره ی هم رزم شهیدش ، به نام یحیی ، حالش بد می شود . پس از آن به دیدن پدر هم رزم شهیدش می رود و اتفاقات و حوادثی را رقم می زند .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نوجوان رزمنده ای است . تا اینکه یک روز این نوجوان مجبور می شود تا در میدان جنگ ، چندین اسیر عراقی را به تنهایی به پشت جبهه منتقل نماید . و بنا بر دلایل متعددی فردی با وی همکاری نمی کند . اما در این میان اتفاقات رخ می دهد و با مشکلاتی مواجه می شود .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...