ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
باکس آفیس
01 Tenet 4w $3.4M Tenet
02 The New Mutants 5w $1.2M The New Mutants
03 Unhinged 7w $1.0M Unhinged
04 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 12w $0.9M Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
05 Infidel 2w $0.8M Infidel
06 The Broken Hearts Gallery 3w $0.5M The Broken Hearts Gallery
07 Shortcut 1w $0.3M Shortcut
08 The Last Shift 1w $0.2M The Last Shift
09 Kajillionaire 1w $0.2M Kajillionaire
10 The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 7w $0.1M The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
باکس آفیس ایران
خلاصه داستان : برای من همیشه یک صندلی کافی نبود . کتم برایم تنگ بوده است و کفش هایم کوچک ! همیشه ساعتم خواب می ماند چراکه زودتر از زمان تعیین شده ام بیدار می شدم . از وقت پیشی می گرفتم و به حرکت در می آمدم ! دنیا برای من جای کوچکی است . احساس می کنم در یک فضای بسته زندانی شده ام . محفظه ای که اکسیژنش رو به اتمام است و نفس کشیدن به سختی صورت می گیرد . حس می کنم تمام این اتفاقات قبلاً به وقوع پیوسته است . درخت ها ، صدای آبشار ، قورباغه ها ، همه و همه را در زمان مرگم نظاره می کنم .
1399/07/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با تقابل دو نسل است . نسلی از گذشته با حفظ آداب و رسوم ، عقاید پدران و مادران و گذشتگان خود در مقابل نسلی از  امروز به همراه پیشرفت علم و تکنولوژی ، بحران های اجتماعی عصر کامپیوتر ، مدرنیسم و تمامی  مسائلی که امروزه جوانان عصر جدید با آن دست و پنجه نرم می کنند . در ادامه ی داستان باید دید که در کنار هم قرار گرفتن این دو نسل باعث ایجاد  چه حوادث و رویداد هایی می گردد ؟
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی سال انتشار : 1386 محصول : ایران کارگردان : حسن هدایت ستارگان : احمد نجفی شهاب حسینی لاله اسکندری کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دوست صمیمی به نام بهرام و همایون است . یک روز بهرام دست به خود کشی می زند . و در وصیت نامه اش ذکر می کند تا همه ی اموالش به فرزندان دوست صمیمی اش ، همایون برسد . همایون که با فوت دوست صمیمی اش بسیار شوکه و اندوهگین شده است ، با شنیدن وصیت نامه ی بهرام ، شک و تردید به قلبش رخنه می کند .
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری سرکش به نام ساسان می باشد . ساسان که سال های زیادی را در خارج از ایران زندگی کرده ،  اکنون پس از سی سال دوری تصمیم دارد تا به وطنش بازگردد . به همین جهت کوله بار سفر را بسته و راهی ایران می شود . در فرودگاه مهر آباد راننده ای به نام الیاس او را به هتل می برد و ودر روز بعد به سمت زادگاهش یعنی تبریز حرکت می کنند . تا اینکه در بین راه الیاس پی می برد که ساسان آشفته است و  قصد خودکشی دارد .
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم رفیق بد در رابطه با دو دوست به نام های حبیب و عزیز را روایت می کند که از دوران کودکی با یکدیگر دوست هستند و با هم بزرگ شده اند . حالا هر یک زندگی مشترکی را تشکیل داده اند و صاحب خانواده هستند . اما با این حال رفاقت خود را حفظ کرده اند و با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی دارند . حبیب و عزیز هر دو کارمند بانک هستند و کار انتقال پول در بین شعب بانکی را بر عهده دارند . تا اینکه یک روز حین انجام وظیفه ، پول ها به سرقت می رود و ... 
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو جوان به نام ابی و جلال است که به قصد دزدی وارد خانه ای می شوند . در این هنگام ابی متوجه حضور دختری به نام باران به همراه مادرش در خانه می گردد . به همین جهت می خواهند آنجا را هرچه زودتر ترک کنند . هنگام خروج ابی با دیدن صحنه ی خودکشی باران به دلیل شکست عشقی که از پیروز خورده است ، رو به رو می شود . به همین خاطر با جلال فرار کرده و از آنجا دور می شوند . اما دوباره بنا بر اصرار ابی به نجات دختر به خانه باز می گردند و او را به همراه مادرش به بیمارستان می برند و... 
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام رضا است که با موتور مسافرکشی می نماید . اهالی روستا به رضا به عنوان پسری شیرین عقل نگاه می کنند در حالی که او  جوانی مهربان و بسیار با عاطفه است . در زندگی محل زندگی رضا ، روستای کوچکی قرار دارد که بخشی از جاده ی آن بر اثر  سیل از بین رفته و ویران شده است . اما این ویرانی باعث ایجاد تغییر و تحولاتی در زندگی رضا می گردد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوان و شروری به نام حامد است . حامد به دلیل داشتن دوستانی ناباب و نشست و برخاست کردن با آنها  باعث ایجاد مشکلاتی برای پدرش می شود . پدر حامد برای او کاری مناسب در یک کارخانه پیدا می کند . حامد هم پیشنهاد پدرش برای کار در کارخانه را قبول می کند و  به این ترتیب در آنجا مشغول به کار می گردد اما  از آنجایی که حامد پسری شرور است ، با تعدادی از کارکنان کارخانه  درگیر شده و در نهایت با دختری به نام عسل آشنا می شود .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری جوان می باشد که  به عنوان مانکن در دنیای مدلینگ مشغول به کار است . تا جایی که این شغل و حرفه بر سبک زندگی و نگرش او بسیار تأثیر می گذارد . و باعث می شود تا او به ظاهر و استایل خود بسیار توجه نماید و  گمان می کند که زیبایی او تنها تقطه ی تقوتش می باشد . اهمیت او به این موضوع تا آنجایی پیش می رود که  باعث بروز حوادث و مشکلات متعددی برای این مانکن جوان می گردد .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی مجبوریم به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان محصول سال 1397 می باشد . لازم به ذکر است که این فیلم در دست تدوین می باشد ، و دیگر اطلاعات آن پس از اکران این فیلم اعلام می گردد .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...