ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : پوران درخشنده کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم « هیس پسرها گریه نمی کنند » به قلم پوران درخشنده در ژانر خانوادگی با  محوریتی اجتماعی در رابطه با مشکلات پسران در دوران کودکی نوشته شده است . لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی درباره ی داستان این اثر منتشر نشده است .
1399/11/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام نگار است . نگار عاشق پسری به نام ایمان می شود و تصمیم به ازدواج با او را می گیرد . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه در آستانه ی ازدواج نگار متوجه می شود که ایمان در زندگی اش تعهدی دارد . به گونه ای که نمی تواند آن را به خاطر ازدواج با نگار نادیده بگیرد و کنار بگذارد . به همین دلیل نگار در ازدواج با ایمان دچار تردید می شود و بر سر دو راهی قرار می گیرد . چراکه نگار نمی داند به ایمان این حق را بدهد یا نه ؟  و آیا می تواند آینده و زندگی مشترکشان را با فرد دیگر و نفر سومی سهیم شود یا خیر؟
1399/07/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری شانزده ساله ای به نام آرش است . آرش با توجه به سنش در اوج دوران بلوغ قرار دارد . پدر و مادر آرش مدتی است که از هم جا شده اند . این پسر پس از مدتی زندگی با مادرش به دلیل مشکلات و اتفاقاتی که رخ داده است برای زندگی به پیش پدرش می رود . آرش در آنجا با دختر نوجوانی رو به رو می شود و کم کم با او آشنا می شود . سرانجام این دیدار و آشنایی باعث ایجاد تغییر و تحولاتی در زندگی آرش می شود .
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : دختری هشت ساله توسط یکی از اطرافیانش مورد سواستفاده جنسی قرار می گیرد. اما دردناک تر از اصل ماجرا برای او، این است که نمی تواند این موضوع را حتی با نزدیک ترین کسان خود در میان بگذارد...
1399/04/11 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی زنی بنام شیرین است که چندین سال پس از تولد پسرش رابطه سردی به زندگیشان جان بخشیده است ، او تلاش می کند تا این بحران را از بین ببرد و شادی را به زندگی خودبگرداند ولی در این میان متوجه وجود شخص سومی در زندگی زناشویی خود می شود ...پسر آنها آرمان نیز که قصد دارد با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند اما پدر وی شرایط سختی را برای ازدواج آنها پیش روی می گذارد ...
1399/01/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...