آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش درباره ی زندگی نامه ی دو برادر با سمت و سیاق متفاوت بوده که به واسطه بیماری پدرشان زندگی آنها دچار تغییر و تحول می شود.
1400/02/14 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن پولدار و مرد فقیری می باشد که با یکدیگر ازدواج نموده اند . زن پولدار به دلیل عشق و اعتمادی که به همسرش دارد ، نمایشگاه و خانه اش را به نام او می کند . تا اینکه یک روز این زن برنامه ی سفرش را می ریزد اما در میان راه سفرش کنسل می شود و به منزل باز می گردد و با خیانت همسرش مواجه می شود . به همین جهت به کمک دوستش نقشه ای می کشد تا ثروت خود را پس بگیرد و  همسرش را به همان مرد آس و پاس و فقیر قبل از ازدواجش برگرداند .
1399/09/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام رضا است . رضا که به مدت دوسال با رویا نامزد است ، به دلیل بیکاری به دنبال کار می گردد . سرانجام پس از مدت ها بیکاری ، رضا با جست و جو در روزنامه ها کار مناسبی پیدا می کند . و تصمیم می گیرد تا نامزدش را از این خبر خوب مطلع کند . بنابراین رضا با شادمانی به رویا زنگ می زند و می خواهد تا هرچه زودتر قرار عروسی را بگذارند ، اما در این میان رویا با سردی جواب رضا را می دهد . چراکه رویا به پیشنهاد مادرش با پسری پولدار به نام مسعود که در دنیای مد مشغول به کار است ، نامزد کرده و  می خواهد با او به شمال برود .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...