آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی در مدت معلوم درباره ی پسرجوان و نویسنده ای است که قصد دارد کتابی مبنی بر ارتباط جوانان به چاپ رساند و از این طریق مشکلات برخی از جوانان را حل کند ...
1400/02/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با چند زوج جوان می باشد که هر یک  با بحرانی مشابه به یکدیگر مواجه می شوند . به گونه ای که در راستای برخورد با این بحران هر یک از این زوج ها ، واکنشی مختلف از خود بروز می دهند .
1399/08/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی به نام احمد مرادی می باشد که حدود 40 سال پیش  از دختری به نام " اختر " خواستگاری می کند و سرانجام به دلیل عدم موفقیت در این امر ، به فرانسه مهاجرت می کند . اکنون احمد به دلیل توصیه ی پزشکان معالج خود به ایران باز می گردد و در این میان به جست و جوی دوستان و آشنایان خود می پردازد . تا اینکه در حین جست و جو اختر را می یابد اما ... 
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام کامران می باشد . کامران که در دبی رستوران دارد یک روز به صورت تصادفی با دختری زیبا به نام نگار آشنا می شود . سرانجام نگار و کامران به هم علاقه مند شده و با یکدیگر ازدواج می کنند . اما بدخلقی ها و ناسازگاری های کامران پس از ازدواج باعث دلسردی نگار می شود . تا آن جایی که نگار رفته رفته به نیما (دوست صمیمی کامران) نزدیک می شود و احساسی بین آنها شکل می گیرد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : روهی از مردم شهر دزفول با وجود حملات هوایی موشکی نیروهای عراقی ،  تصمیم گرفته اند که در شهر بمانند . اما در این میان آسید عبدی ، گورکن شهر دزفول معتقد است که هرچه زودتر باید  از شهر خارج شد . و با شهادت دامادش در جبهه و از دست دادن دختر و نوه اش در حملات موشکی ، به خارج نمودن مردم از شهر مصمم تر می گردد آن هم در زمانی که مردم شهر با او به شدت مخالف هستند .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر یک دادستان است که با یک پسر جوان به مهمانی می رود . در این مهمانی بین آنها و صاحبخانه دعوا و درگیری روی می دهد و صاحبخانه صدمه می بیند و  بعد متوجه می شوند که صاحبخانه مرده است و از ترس پا به فرار می گذارند . اما در راه اتفاقات و حوادثی برای آنها رخ می دهد .
1399/06/15 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...