آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر جوانی است که پس از فرار از یک مهمانی شبانه به صورت ناخواسته وارد خانه ی زنی می شود .
1400/01/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گاهی اوقات خوشبتی در یک رابطه کاملاً از روی شانس است .  شاید اگر دیگران از ما بترسند و مجبورشان کنیم تا با ما بمانند خیلی بهتر و قابل اعتماد تر از این باشد که آنها عاشقمان باشند . 
1399/11/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی شیرجه بزرگ به کارگردانی کریم لک زاده و تهیه کنندگی  محمدرضا شفیعی در سال 1398 آغاز شد . لازم به ذکر است که اطلاعات کامل این فیلم نظیر سایر عوامل فیلم و خلاصه ی داستان پس از انتشار این فیلم اعلام می گردد .
1399/09/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام مینو می باشد که سرگردان به دنبال دخترش می باشد . در این میان مادرش نیز می گریزد و گم می شود . بدین ترتیب سه زن دور از یکدیگر ، حرف ها ، ترید ها و خیال های خود را در تصویر می کشند .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم زنبور کارگر از آنجایی شروع میشود که بیوک که سال ها پیش همسر خود را به دلیل اشتباهات پزشکی از دست داده بود در یک نزاع کشته میشود .... و دختر بیوک پیگیر قصاص قاتل است و در این بین تنها شاهد دوست دختر قاتل است ....
1399/05/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ویشگا آساش در نقش مدیر مدرسه دخترانه غیرانتفاعی نمونه ، به شدت فمینیسم است و مخالفتی شدید با ورود دبیر مرد در مدرسه اش دارد. اما بعد از فارغ شدن دبیر شیمی مجبور به آوردن دبیری دیگر بود که عوامل دست به کاراهایی زده و سعی بر آوردن رضا عطاران دبیر شیمی جدید داشتند...
1399/05/15 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...