ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی زنی به نام سارا می باشد که به همراه همسرش حامد و دختر خردسالش به یک عروسی در شمال کشور دعوت شده است .  اما در این میان حامد ، به دلیل مشکلات کاری نمی تواند به این سفر برود . در ادامه ی داستان حوادث و اتفاقات غیرمنتظره ای برای سارا روی می دهد ، که باعث ایجاد دگرگونی هایی در زندگی او می گردد . 
1399/11/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر بچه ای به نام بردیا می باشد که گم شده است . در این میان پدرش هرسان در کوچه و خیابان ها به دنبالش می گردد . تا اینکه پدر بردیا ، مسأله ی گم شدن پسرش را به پلیس اطلاع می دهد . این امر موجب ورود افراد دیدی به ماجرا می شود و حوادث و اتفاقات غیر منتظره ای را رقم می زند .
1399/11/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : در رابطه با داستان فیلم سینمایی تگزاس3 تا کنون مطلبی منتشرنشده است ؛ اما داستان این بخش از فیلم تگزاس دوباره به کشور برزیل رفته است ، تا ماجراهایی جدید طنزگونه ای دیگر را رقم بزند . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی دینامیت منتشر نشده است اما از لحاظ محتوا و محیط تولید مانند فیلم هایی همچون : تگزاس ، پاستاریونی ،من اینجا چی می خوام ، 50کیلو آلبالو ... می باشد .
1399/10/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ترکیب بازیگران فیلم " مجوز خروج " تعیین شد . فیلمبرداری مجوز خروج به کارگردانی کیارش اسدی ، نویسندگی شاهرخ کافی و کامبیز بابایی با ژانری خانوادگی و اجتماعی پس از کسب مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز خواهد شد .
1399/06/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : محمدحسین مهدویان ستارگان : پژمان جمشیدی رضا عطاران ژاله صامتی مه لقا باقری وحید رهبانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلم سینمایی شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان در تاریخ هشتم تیر ماه کلید خورد . این فیلم با ژانری کمدی به قلم امیرمهدی ژوله نوشته شده است . لازم به ذکر است که " شیشلیک " با سرمایه گذاری " فیلم مارکت " تولید می شود .
1399/06/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : یک زوج جوان در حال سفر به خارج از کشور هستند. در فرودگاه، بطور اتفاقی با مشاور سابق خود برخورد می کنند و این اتفاق باعث می شود تا در زمان انتظار پرواز، زندگی خود را در حضور مشاورشان مرور کنند...
1399/03/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : آدم‌ هایی که برای ادامه ‌ی بقا و حیات‌ شان به شکل یک دوزیست تغییر ماهیت داده و زیرآبی رفتن و پشت پا زدن به مرام‌ های اخلاقی را به ماندن و ایثارگری و رفاقت ‌های دیرینه ترجیح می‌ دهند.
1399/02/14 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گروهی ضد انقلابی به رياست دکتر مدنی "فرهاد آييش" و زير نظر دونالد ترامپ ماموريتی به فربد "حامد کميلی" در ايران به عنوان گروه فيلمبرداری به ايران بفرستد . در آنجا پژمان جمشيدی و سام درخشانی به عنوان بازيگر های فيلم ارتش سری انتخاب می شوند. فربد سعی در انجام عمليات است اما پژمان و سام تقريبا همه چی را به هم می ريزند ...
1399/02/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : جهان با بازی درخشان علی مصفا یک ماه بیشتر زنده نیست و دوستانش گرد او آمده اند تا این یک ماه باقی مانده را برای او شیرین کنند. غافل از اینکه هر کدام داستان و مشکلات و دغدغه های خاص خودشان را دارند تا جایی که حتی یادشان می رود برای چه هدفی نزد جهان آمده اند.
1399/01/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...