آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش درباره ی زندگی نامه ی دو برادر با سمت و سیاق متفاوت بوده که به واسطه بیماری پدرشان زندگی آنها دچار تغییر و تحول می شود.
1400/02/14 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی زنی به نام سارا می باشد که به همراه همسرش حامد و دختر خردسالش به یک عروسی در شمال کشور دعوت شده است .  اما در این میان حامد ، به دلیل مشکلات کاری نمی تواند به این سفر برود . در ادامه ی داستان حوادث و اتفاقات غیرمنتظره ای برای سارا روی می دهد ، که باعث ایجاد دگرگونی هایی در زندگی او می گردد . 
1399/11/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر بچه ای به نام بردیا می باشد که گم شده است . در این میان پدرش هرسان در کوچه و خیابان ها به دنبالش می گردد . تا اینکه پدر بردیا ، مسأله ی گم شدن پسرش را به پلیس اطلاع می دهد . این امر موجب ورود افراد دیدی به ماجرا می شود و حوادث و اتفاقات غیر منتظره ای را رقم می زند .
1399/11/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : در رابطه با داستان فیلم سینمایی تگزاس3 تا کنون مطلبی منتشرنشده است ؛ اما داستان این بخش از فیلم تگزاس دوباره به کشور برزیل رفته است ، تا ماجراهایی جدید طنزگونه ای دیگر را رقم بزند . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی دینامیت منتشر نشده است اما از لحاظ محتوا و محیط تولید مانند فیلم هایی همچون : تگزاس ، پاستاریونی ،من اینجا چی می خوام ، 50کیلو آلبالو ... می باشد .
1399/10/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ترکیب بازیگران فیلم " مجوز خروج " تعیین شد . فیلمبرداری مجوز خروج به کارگردانی کیارش اسدی ، نویسندگی شاهرخ کافی و کامبیز بابایی با ژانری خانوادگی و اجتماعی پس از کسب مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز خواهد شد .
1399/06/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...