آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش درباره ی زندگی نامه ی دو برادر با سمت و سیاق متفاوت بوده که به واسطه بیماری پدرشان زندگی آنها دچار تغییر و تحول می شود.
1400/02/14 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
دانلود فیلم بارکد
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی سال انتشار : 1395 امتیاز IMDB : 7.0 محصول : ایران کارگردان : مصطفی کیایی ستارگان : بهرام رادان پژمان بازغی سحر دولتشاهی محسن کیایی کیفیت : 1080p+720p+480p
خلاصه داستان : داستان فیلم سینمایی بارکد با ژانر جنجالی درباره ی دو دوست صمیمی بوده که تلاش دارد تا با بدست آوردن پول کلانی زندگی خود را تغییر دهند ...
1400/01/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تاکنون اسامی سایر عوامل فیلم و خلاصه ی داستان این اثر منتشر نشده است .  امید است تا با اتمام ساخت فیلم بچه های طوفان تا ماه های آینده شاهد اکران این فیلم در سینماهای سراسر ایران باشیم .
1399/11/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانه ی یک خانواده ای می باشد که ماننند یک کاروانسرا است . داستانی که پذیرایی از گردشگران را روایت می کند .  تا اینکه یک روز در میان انبوه گردشگران ،  با ورود یک گروه موسیقی زیرزمینی به همراه یک زن ناشناس ، حوادث و اتفاقات جدیدی رقم می خورد .
1399/10/17 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام نوید ، عضو قدیمی گروه امداد و نجات پیست توچال ،  می باشد که اکنون پس از سال ها به دعوت دوستش مهران که سرپرست تیم است ، دوباره به پیست باز می گردد .  با بازگشت نوید به پیست توچال اتفاقات و حوادثی رخ می دهد .
1399/10/17 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دفاع مقدس و جنگ هشت ساله ی میان کشور ایران و عراق می باشد که بخشی از آن را به تصویر کشیده است تا یادآور ایثار و فداکاری مردمان دلیر سرزمین ایران باشد .
1399/10/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوان خوش صدایی به نام امره می باشد که با دوست نزدیکش هاکان به عنوان پیک موتوری در یکی از رستوران های استانبول کار می کند .  امره هر از گاهی برای کودکان پرورشگاه " بچه های بهشت " کنسرت اجرا می کند و به دلیل صدای خوبش مورد علاقه ی بچه های بی سرپرست قرار گرفته است .  در این میان دختری ایرانی به نام  دلارا به همراه برادرش حامد به استانبول می آیند تا به خواست پدرشان شعبه ای از کارخانه ای را که صنعت خانوادگیشان است را در استانبول تأسیس نمایند .  در ادامه ی داستان اتفاقات عجیب و غیر منتظره ای برای امره و دلارا رخ می دهد . 
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مخترع بازی ها و خالق سرزمین بازیووو می باشد که برای نجات سرزمین از  چنگ سیلوس در میان اهالی شهر به دنبال قهرمان می گردد .  که در این میان با ژوبین پسر بچه ی دست و پا چلفتی مواجه می شود فردی که برای این کار انتخابی بسیار نا مناسب می باشد . 
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دوست می باشد که قرار است ، با یکدیگر در انجام کاری همکاری نمایند . آنها به مدت 24 ساعت مهلت دارند تا یک رأس گاو را از پایین شهر به مکانی مشخص شده در بالای شهر برسانند .
1399/08/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام تارا که خاطرات واقعی خود را نوشته و به صورت کتابی با عنوان «تب توت فرنگی» به چاپ رسانده است . تارا به اصرار همسر رزمنده اش به مناسبت انتشار اولین کتابش از تمامی افرادی که نامشان در کتاب آمده ، دعوت می کند تا این موفقیت را به همراه یکدیگر جشن بگیرند . تا اینکه در شب جشن ، با ورود ناشناسی به خانه ی آنها صدای شلیک گلوله بلند می شود . در این حادثه فرهاد کشته می شود و تارا نیز به شدت صدمه می بیند . پلیس برای یافتن قاتل وارد عمل می شود و بهترین سرنخ را کتاب تارا می داند به همین خاطر تمامی افرادی که نامشان در کتاب آورده شده را فرا می خواند و از تمامی آنها بازجویی می کند . در ادامه ی این داستان حوادث و اتفاقات متعددی رقم می خورد . به راستی آیا پلیش قادر به یافتن قاتل خواهد بود ؟ 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...