آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرگذشت زندگی یک فرمانده در جنگ ایران و عراق می باشد .  که این فرمانده در زندگی خود اشتباهاتی را مرتکب شده است و اکنون در عالم برزخ از اعمال خود  پشیمان شده و سعی در جبران آنها را دارد . 
1400/01/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری می باشد که برای تولد 18 سالگی خود ، پدر و مادرش را به جایی  ناآشنا دعوت می کند .  پدر و مادر او نیز برای این امر ، سفری را از منچستر به لندن آغاز می کنند .  در این سفر آنها خاطرات و زندگی گذشته خود را مرور می کنند تا دلیل این همه جدایی و فاصله از فرزندشان را بیایند . 
1399/10/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام مینو می باشد که سرگردان به دنبال دخترش می باشد . در این میان مادرش نیز می گریزد و گم می شود . بدین ترتیب سه زن دور از یکدیگر ، حرف ها ، ترید ها و خیال های خود را در تصویر می کشند .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن پولدار و مرد فقیری می باشد که با یکدیگر ازدواج نموده اند . زن پولدار به دلیل عشق و اعتمادی که به همسرش دارد ، نمایشگاه و خانه اش را به نام او می کند . تا اینکه یک روز این زن برنامه ی سفرش را می ریزد اما در میان راه سفرش کنسل می شود و به منزل باز می گردد و با خیانت همسرش مواجه می شود . به همین جهت به کمک دوستش نقشه ای می کشد تا ثروت خود را پس بگیرد و  همسرش را به همان مرد آس و پاس و فقیر قبل از ازدواجش برگرداند .
1399/09/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اجتماعی زبان : فارسی سال انتشار : 1386 محصول : ایران کارگردان : سیروس الوند ستارگان : آناهیتا نعمتی امیر آقایی محمدرضا فروتن نیکی کریمی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی عاشقانه زنی به نام مهتاب می باشد که  با فرا رسیدن خبری زندگی اش دگرگون می شود . به گونه ای که افرادی که در گذشته بوده اند و دیگر از آنها خبری نبود ،  پا به این ماجرا می گذارند و هر یک تعریفی متفاوت در مورد عشق و حق دارند . سرانجام مهتاب و همسرش بهرام در موقعیتی دشوار قرار می گیرند و در انتخاب هایشان دچار تردید می شوند . انتخاب میان خود و دیگری ، عشق و خودخواهی ، خواستن و خواستن و... 
1399/09/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی خوشبخت چهارنفره ای می باشد . مهندس با هنر مدیر کارخانه ی همسرش میترا می باشد . ثمره ی زندگی این زوج دختر و پسری به نام سام و گندم است . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پارسا که از خانواده ای ثروتمند است ، به خواستگاری گندم می آید . مهندس با هنر ابتدا مخالف این وصلت است اما کم کم متوجه یک سری اتفاقاتی می شود .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان در رابطه با زنی به نام شهرزاد است که در وکالت مشغول به کار می باشد و به تازگی از همسرش حسام جدا شده است . دادگاه حضانت پسرشان نیما را به حسام واگذار می کند . و شهرزاد متوجه می شود که حسام نمی تواند به خوبی از فرزند بیمارشان مراقبت کند به همین خاطر از یک تبصره ی قانون که تأکید دارد در صورت عدم مراقبت پدر ، حضانت فرزند به مادر سپرده خواهد شد ، استفاده می کند . شهرزاد سعی بر این دارد تا با ارئه ی مدارکی به دادگاه حضانت فرزندش را برعهده گیرد که در این میان اتفاقاتی برایش رخ می دهد .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...