آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی است که به عنوان رانندگی تاکسی  سال های زیادی مشغول به کار می باشد . این مرد برای کسب روزی حلال و امرار معاش ، در طول روز مسافران زیادی را به مقصد هایشان می رساند . تا اینکه یک روز هنگام مسافر کشی و در میان انبوه مسافرانی که در طول روز با آنها رو به رو به می شود ، با فردی به نام جنیفر که به عنوان مسافر سوار تاکسی اش شده ، آشنا می گردد . سرانجام این آشنایی ، مسیر تازه و دلنشینی را پیش رویش قرار می دهد .
1399/07/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نویسنده ای می باشد که مدت ها است از حوزه ی نویسندگی دست کشیده است و قرار است دوباره قلم به دست گیرد و داستانی در رابطه با دختری جوان را به تحریر در آورد . به راستی چه کسی می داند که در افکار نویسنده ی چه می گذرد ؟  چه داستانی قرار است نوشته شود و چه سرنوشتی در انتظار دخترک خواهد بود ؟ آیا نویسنده به اتمام این کتاب می پردازد یا آن را رها خواهد کرد ؟ 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام آذر که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است . به همین خاطر آذر برای کسب قابلیت های مردانه از هیج تلاشی فروگذار نمی شود و همیشه سعی در بروز رفتار های پسرانه دارد . در همین راستا او برای پایان نامه ی تحصیلی اش داستانی را که عمه اش نوشته است را انتخاب می کند که خواندنش باعث تغییر نگرش آذر و ایجاد رویدادهایی جذاب و هیجان انگیز در زندگی وی می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان در رابطه با زنی به نام شهرزاد است که در وکالت مشغول به کار می باشد و به تازگی از همسرش حسام جدا شده است . دادگاه حضانت پسرشان نیما را به حسام واگذار می کند . و شهرزاد متوجه می شود که حسام نمی تواند به خوبی از فرزند بیمارشان مراقبت کند به همین خاطر از یک تبصره ی قانون که تأکید دارد در صورت عدم مراقبت پدر ، حضانت فرزند به مادر سپرده خواهد شد ، استفاده می کند . شهرزاد سعی بر این دارد تا با ارئه ی مدارکی به دادگاه حضانت فرزندش را برعهده گیرد که در این میان اتفاقاتی برایش رخ می دهد .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پیر مردی است که در آمریکا زندگی می کند . این پیر مرد پس از آنکه پزشکان به او می گویند که زیاد زنده نمی ماند و در آستانه ی مرگ قرار گرفته ، تصمیم می گیرد تا به ایران باز گردد و در وطن خود از دنیا برود . از آنجایی که این شخص در ایران دوست و فامیلی ندارد به سراغ افرادی می رود تا پس از مرگش برایش فاتحه بفرستند و گریه و زاری نمایند .
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...