آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرگذشت زندگی یک فرمانده در جنگ ایران و عراق می باشد .  که این فرمانده در زندگی خود اشتباهاتی را مرتکب شده است و اکنون در عالم برزخ از اعمال خود  پشیمان شده و سعی در جبران آنها را دارد . 
1400/01/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با ماجراهای یک روحانی می باشد و به عنوان مسئول فرهنگی  یک زندان فعالیت می کند .  در این میان اتفاقاتی برای او رقم می خورد که باعث درس عبرتی برای دیگران می شود .
1399/11/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : منتظرم ، منتظر آمدن قطاری که مسافرم در آن نیست . منتظر هستم اما نه در ایستگاه بلکه روی ریل قطار . قطار لحظه به لحظه به من نزدیک تر می شود . آن سوی خط غریبه ای نظاره گر است . به چشمانش نگاه می کنم ، گویا امید در چشمانش موج می زند . روزها گذشتند ، در چشمانش گناه و حسرت را یافتم و او چشمانش را بست .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن و شوهری می باشد که در زندگی مشترک خود با اختلافات بسیاری مواجه می باشند تا آنجایی که تصمیم به جدایی می گیرند . اما یک روز قبل از طلاق این مرد پی می برد که همسرش به بیماری سرطان مبتلا شده است و نهایتاً تا دو ماه دیگر زنده می ماند . به همین جهت تصمیم می گیرد تا همسرش را از طلاق منصرف کند تا پس از مرگ همسرش مالک تمام دارایی های او گردد .
1399/08/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زوج مرفهی به نام امیر و سیمین می باشد . این زوج با وجود موفقیت هایی که در کسب و کارشان کسب نموده اند اما  در زندگی مشترکشان با مشکلاتی مواجه هستند . یکی از این مشکلات نداشتن فرزند می باشد . سیمین با وجود اینکه پزشک است یکبار باردار شده اما دیگر تمایلی به مادر شدن ندارد .
1399/08/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر و پسر جوانی است که در پارک وی تهران با یکدیگر روبه رو و آشنا می شوند . سرانجام آشنایی این دو جوان به ازدواج زودهنگام آنها ختم می گردد . آن هم در زمانی که کوهیار به یک بیماری روانی مبتلا است . پل پارک وی برای کوهیار همچون پلی به سوی رهایی روانبخش می باشد ، پلی که کوهیار فکر می کند با حرکت خلاف جهت روی آن به قصه می رسد. اما نمی داند که سر انجام این قصه لالایی نیست... 
1399/07/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی بازیگری به نام رضا گلزار می باشد . رضا مدتی است که از همسر خود جدا شده است . او و همسرش به یکدیگر علاقه ی شدیدی دارند اما  در این میان برخی ارتباطات رضا باعث نارضایتی همسرش می گردد و  زندگی آنها را دچار تنش هایی می نماید .
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : سه جوان بیکار، برای امرار معاش به این فکر می رسند که دختران و پسران جوان را تیغ بزنند و برای این کار خود را شبیه به گشت ارشاد در می آورند...
1399/03/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : این فیلم ماجرای سه جوان جنوب شهری با نام های عطا و حسن و عباس است که برای بدست آوردن پول و گذراندن زندگی دست به کارهای خلاف می‌زنند. آنها با گیر دادن به دخترهای جوان و پسرهای جوان با نام گشت ارشاد پول آنها را می‌گیرند و از این راه زندگی خود را می‌گذرانند.
1399/01/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...