آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی لاله براساس داستانی واقعی درباره ی قهرمان اتومبیل رانی است که مشکلاتی بر سر راه خود دارد و ...
1400/02/14 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی آناهیتا درباره ی دو دختر شهرستانی بوده که در رشته شیمی تحصیل می کنند آنها هنگام انجام آزمایشات لازم به وجود ذره ی ای عجیب بر روی مولکول آب پی می برند و ...
1400/02/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سازنده قدیمی تار می باشد که در خانه ی خود با یک گروه جوان ، به تمرین موسیقی می پردازد .  او گاهی در ذهن خود استادان موسیقی ایران را به جای آنان تجسم می کند . به گونه ای که ما ، ترانه های ماندگار فارسی را از این استادان می شنویم .
1399/12/09 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با ماجراهای راز آلود زنی می باشد که در دوران کرونا ، به دنبال گمشده ی خود می گردد .  به گونه ای که در هر مقطعی از این جست و جو با واقعیت هایی رو به رو می شود و  برای یافتن گمشده اش مصمم تر می گردد .  در نهایت در می یابد که یبت گمشده اش موجه است و دلیل این جست و جو ها یافتن خودش می باشد . 
1399/11/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : کمدی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : شاهد احمدلو ستارگان : بابک نوری حسن رضایی حمید گودرزی مهدی قاسمی میترا حجار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با ماجراهای یک گروه فیلمبداری می باشد که در حال ساخت ، یک فیلم هستند .  این گروه فیلمبرداری ، برای چند سکانس به یک خر احتیاج دارند و داستان به گونه ای پیش می رود که ، یافتن یک خر ، کل گروه را با ماجراهای جدیدی رو به رو می کند . 
1399/11/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی دامون ، فوتبالیست مشهور ایرانی می باشد . دامون مربی برکنار شده ی یکی از باشگاه های پرطرفدار است ؛ که پس از مدت ها با دختری که سال های پیش با او ارتباط داشته ، رو به رو می شود .  این اتفاق ، ماجراهای جدیدی را رقم می زند . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی عاشقانه ی دختر و پسر جوانی می باشد که  در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلف خانوادگی و اجتماعی رو به رو می شوند و برای برطرف نمودن این مشکلات تصمیمات جدیدی می گیرند .
1399/09/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر و پسری به نام مجید و نسیم می باشد . مجید و نسیم دلداده و عاشق هم هستند و جز زوج های جوان خوشبخت به شمار می روند . مجید با پدر نسیم کار می کند و در کنار پدر زنش مشغول به کار است . همه چیز به خوبی پیش می رفت تا اینکه با توطئه ای ساختگی و ایجاد پاپوش برای مجید همه چیز خراب می شود . در ادامه ی این داستان مجید به زندان می افتد و حوادث و رویداد های متعددی رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دانشجو به نام شیرین و مینا می باشد که برای نوشتن پایان نامه ی خود با موضوع آسیب های اجتماعی در شهر بزرگ تهران، گزارشی مصور و خطرناکی را تهیه کرده اند . در همین زمان فرد ناشناسی دخترانی را که چشمانی آبی دارند را شکار و به قتل می رساند . شیرین و مینا و اطرافیانش از جمله آقا رحمت ، آبدارچی و پسری به نام فرهاد ، بر روی این موضوع متمرکز می شوند و دست به تحقیق می زنند . این حساسیت ها و پیگیری ها ، پیام های تهدید آمیزی را برای شیرین و مینا به دنبال می آورد . و سرانجام مینا به قتل می رسد و شیرین به دنبال قاتل آن ، با اطلاعات و حوادثی روبه رو می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : یک نابغه علوم کامپیوتری، حساب بانکی یک رانت خوار بزرگ را هک می کند. این پول بنابر اتفاقی در اختیار چند جوان قرار می گیرد و باعث مشکلاتی برای آنان می گردد...
1399/03/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...