آخرین تریلر ها
خلاصه داستان :  مدام از در ورودی صدایی همچون باد در گوشم می وزد : عروسی خون چه بد شگونه... تور عروس غرق به خونه...  این صدای یک مرد نبود ؛ حتی صدای یک زن هم نبود ! بلکه صدای خودم بود . نمی دانم اولین بار این صدا و حتی این شعر را کجا شنیده بوده ام ؟  چه کسی این شعر را برایم خوانده بود ؟ 
1399/11/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی نابینایی می باشد که  برای به دست آوردن بینایی اش و دیدن دنیای اطرافش تلاش بسیاری را به خرج می دهد . اما در این میان اتفاقات متعددی برای او روی می دهد و با مسائل تازه ای برخورد می کند . به گونه ای که باعث تغییر در نگاه او به زندگی می گردد .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام نگار است . نگار عاشق پسری به نام ایمان می شود و تصمیم به ازدواج با او را می گیرد . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه در آستانه ی ازدواج نگار متوجه می شود که ایمان در زندگی اش تعهدی دارد . به گونه ای که نمی تواند آن را به خاطر ازدواج با نگار نادیده بگیرد و کنار بگذارد . به همین دلیل نگار در ازدواج با ایمان دچار تردید می شود و بر سر دو راهی قرار می گیرد . چراکه نگار نمی داند به ایمان این حق را بدهد یا نه ؟  و آیا می تواند آینده و زندگی مشترکشان را با فرد دیگر و نفر سومی سهیم شود یا خیر؟
1399/07/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...