آخرین تریلر ها
تصاویر فیلم طعمه شیطان
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی سال انتشار : 1394 امتیاز IMDB : 6.1 محصول : ایران کارگردان : محمد وحیدیان ستارگان : اسداللّه یکتا مهدی امینی خواه میرطاهر مظلومی کیفیت : 480p
خلاصه داستان : فیلم سینمایی طعمه شیطان درباره ی ورزشکار بزرگی بوده که به دلیل انجام کارهای خلاف روانه زندان شده که بعداز آزادی در مسیر عجیبی قدم می گذارد...
1400/02/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر و دختری به نام اشکان و سوگند می باشد . یک روز اشکان به خواست نامزدش شیما به محافل اکس کشانده می شود در این میان  شیما بر اثر زیاده روی در مصرف مواد مخدر جان خود را از دست می دهد . این اتفاقات بهانه ای برای آشنایی اشکان با سوگند و ازدواجشان با یکدیگر گردید . سوگند که دانشجوی رشته ی سینما است برای پایان نامه ی خود در رابطه با اعتیاد  به تحقیق و پژوهش روی آورده که در این میان متوجه اعتیاد اشکان می شود .
1399/08/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن و شوهری می باشد که در زندگی مشترک خود با اختلافات بسیاری مواجه می باشند تا آنجایی که تصمیم به جدایی می گیرند . اما یک روز قبل از طلاق این مرد پی می برد که همسرش به بیماری سرطان مبتلا شده است و نهایتاً تا دو ماه دیگر زنده می ماند . به همین جهت تصمیم می گیرد تا همسرش را از طلاق منصرف کند تا پس از مرگ همسرش مالک تمام دارایی های او گردد .
1399/08/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوان و شروری به نام حامد است . حامد به دلیل داشتن دوستانی ناباب و نشست و برخاست کردن با آنها  باعث ایجاد مشکلاتی برای پدرش می شود . پدر حامد برای او کاری مناسب در یک کارخانه پیدا می کند . حامد هم پیشنهاد پدرش برای کار در کارخانه را قبول می کند و  به این ترتیب در آنجا مشغول به کار می گردد اما  از آنجایی که حامد پسری شرور است ، با تعدادی از کارکنان کارخانه  درگیر شده و در نهایت با دختری به نام عسل آشنا می شود .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن معلمی به نام سیما است که با همکاری زنان محلی چرخ زندگی را به تنهایی می چرخاند . چرا که همسرش احمد کار درست و حسابی نداشته و در عوض استاد ولخرجی و عیاشی است . یک روز احمد به سیما می گوید که یکی از دوستانش فوت کرده و باید همسرش را به زادگاهش ببرد . اما سیما برخلاف میل احمد تمایل دارد که با او برود . تا اینکه وسط راه پلیس احمد و صبا را می گیرد و سیما مجبور می شود تا برای رهایی آنها ادعا کند که صبا خواهرزاده اش است . به این ترتیب هر سه به مسیر ادامه می دهند و در این سفر وقایع و اتفاقات متعددی برای آن ها رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام شادی پارسی است . شادی که به سن ازدواج رسیده است ، خواستگاری آرش سپهری را رد می کند . چرا که شادی در حال حاضر قصد ازدواج ندارد و بر روی اهدافی که برای خود در نظر گرفته برنامه ریزی می کند . شادی تصمیم گرفته تا برای استفاده از بورسیه ی دانشگاه کمبریج به لندن برود . و پس از ده سال ... به یقین آدم ها در زندگی خود بر سر دردوراهی های بسیاری قرار می گیرند اما سرانجام مجبور می شوند تا تنها یک راه را برگزینند . به راستی آیا شادی راه درستی را انتخاب کرده است ؟ آیا در زندگی اش موفق خواهد شد ? چه سرنوشتی در انتظارش است ؟
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...