آخرین تریلر ها
ژانر : اجتماعی زبان : فارسی سال انتشار : 1399 امتیاز IMDB : 6.7 محصول : ایران کارگردان : ابراهیم حاتمی کیا ستارگان : بهناز جعفری حسن معجونی سوگل خلیق مریم سعادت یکتا ناصر کیفیت : 1080p+720p+480p
خلاصه داستان : فیلم سینمایی شمس طلا با ژانر اجتماعی درباره ی موضوعات و روابط پیچیده درون یک خانواده می باشد که وارد بحران ویرووس می شوند و...
1400/02/15 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام رضا است . رضا که به مدت دوسال با رویا نامزد است ، به دلیل بیکاری به دنبال کار می گردد . سرانجام پس از مدت ها بیکاری ، رضا با جست و جو در روزنامه ها کار مناسبی پیدا می کند . و تصمیم می گیرد تا نامزدش را از این خبر خوب مطلع کند . بنابراین رضا با شادمانی به رویا زنگ می زند و می خواهد تا هرچه زودتر قرار عروسی را بگذارند ، اما در این میان رویا با سردی جواب رضا را می دهد . چراکه رویا به پیشنهاد مادرش با پسری پولدار به نام مسعود که در دنیای مد مشغول به کار است ، نامزد کرده و  می خواهد با او به شمال برود .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی به نام عزیز می باشد . عزیز که در خارج از کشور زندگی می کند پس از مدت ها برای تملک و فروش مایملک پدری خود به کشور باز می گردد . در این بازگشت ، عزیز با دختری که پیش از سفرش به خارج از کشور به او علاقه داشته ، رو به رو می شود . این دیدار خاطرات گذشته را برای عزیز دوباره زنده می کند . در این میان اتفاقات و حوادثی عجیب و غیرقابل پیش بینی رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم دشمن زن در رابطه با مردی با نام خسرو است که رابطه ی خوبی با زن ها ندارد. این فرد قصد ازدواج ندارد اما مادرش دختری را برایش پیدا می کند که اختلاف سنی زیادی با خسرو دارد و از او کوچکتر است . خسرو برای رد کردن درخواست مادرش نقشه می کشد و دختری را به عنوان همسر خود به مادرش معرفی می کند و ادعا می کند که با او ازدواج کرده است و فرزندی دارد . در این داستان اتفاقات جالب و دیدنی می افتد که توصیه می شود با دیدن این فیلم جذاب کمدی به پایان آن پی ببرید .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : بهرامی همراه کیفش وارد تاکسی گوهر ،زنی خوش برخورد، می شود همراه با 3 مرد دیگر که دوتای آن ها میانسال و یکی از آن ها دانشجو هستند. کیف سیاه بهرامی را با شکستن شیشه تاکسی میدزدند ولی مسافران میتوانند به آن کمک کنند و کیف آن را بازگردانند به همین دلیل بهرامی برای تشکر از آن ها یک چک چهل میلیونی مینویسد چون دست چکش یه چک بیشتر نداشت. مسافران چون اعتمادی به هم ندارند تصمیم میگیرند شب را در مسافرخانه ای بسر ببرند..
1399/05/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...