ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تاکنون اسامی سایر عوامل فیلم و خلاصه ی داستان این اثر منتشر نشده است .  امید است تا با اتمام ساخت فیلم بچه های طوفان تا ماه های آینده شاهد اکران این فیلم در سینماهای سراسر ایران باشیم .
1399/11/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : معصومه صالح بیگی ستارگان : حسین ملکی مریم بوبانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلمنامه یفیلم « سپرده به زمین » به قلم تینا پاکروان در ژانر خانوادگی با محوریتی اجتماعی  به تحریر در آمده است . لازم به ذکر است که تا کنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی « سپرده به زمین » منتشر نشده است .
1399/11/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر بچه ای می باشد که در قطار با خانم نویسنده ای آشنا می شود . به گونه ای که حرف ها و قول و قرار های خانم نویسنده را جدی گرفته است و  هر لحظه ، منتظر تماس تلفن و دیدار مجدد او است .  اما بد قولی خانم نویسنده باعث نوشتن یک داستان دیگر می شود .  داستانی که حوادث جدیدی را رقم می زند . 
1399/10/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : محمد حمزه ای ستارگان : امی روحانی حسن اسدی حسین ملکی مریم بوبانی مهرداد فلاحتگر کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلمنامه ی " حبیب آقا " به قلم مهدی کیا و پیام کرمی بر اساس طرحی از محمد حمزه ای در ژانر اجتماعی به تحریر در آمده است . لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان حبیب آقا منتشر نشده است . 
1399/10/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام مینو می باشد که سرگردان به دنبال دخترش می باشد . در این میان مادرش نیز می گریزد و گم می شود . بدین ترتیب سه زن دور از یکدیگر ، حرف ها ، ترید ها و خیال های خود را در تصویر می کشند .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با داستان عاشقی پسری به نام جاوید ، دانشجوی پزشکی می باشد . پزشکی که از دیدن خون و مردگان هراس دارد . تا اینکه یک روز جاوید با دختری به نام مریم آشنا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان با شرط شستن هفت مرده برای ازدواج با مریم رو به رو می شود .
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی سال انتشار : 1386 محصول : ایران کارگردان : مهرداد فرید ستارگان : بیتا سحرخیز علی رضا اشکان مریم بوبانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری دانشجویی می باشد که در تهران مشغول به تحصیل است . اکنون که به ترم آخر رسیده به دلیل یک درسی که در ترم گذشته پاس نکرده ، مجبور است تا یک ترم دیگر نیز در دانشگاه درس بخواند . اما دیگر اجازه ی ماندن در خوابگاه را ندارد به همین دلیل به دنبال خانه می گردد . در این میان یکی از دوستانش خانه ای را پیدا می کند که صاحب خانه اش قصد مسافرت به خارج از کشور را دارد و به دنبال فردی می گردد تا از خانه اش محافظت نماید به شرط اینکه خانه را تنها به یک زوج می دهد . به این ترتیب دختر هم به دنبال پسری می گردد تا نقش همسرش را بازی کند .
1399/08/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی زنی بنام شیرین است که چندین سال پس از تولد پسرش رابطه سردی به زندگیشان جان بخشیده است ، او تلاش می کند تا این بحران را از بین ببرد و شادی را به زندگی خودبگرداند ولی در این میان متوجه وجود شخص سومی در زندگی زناشویی خود می شود ...پسر آنها آرمان نیز که قصد دارد با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند اما پدر وی شرایط سختی را برای ازدواج آنها پیش روی می گذارد ...
1399/01/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...