آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : اکشن زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : احمد مرادپور ستارگان : پیمان مقدمی علی پاینده مریلا زارعی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با جوان ایرانی به نام کارو می باشد که در کرمانشاه زندگی می کند . کارو پس از سال ها تلاش و تمرین خلاصه نتیجه ی زحماتش را می بیند و به تیم کشتی دعوت می شود ، اما در این میان حوادث و اتفاقاتی برای او رقم می خورد .
1399/09/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با چند زوج جوان می باشد که هر یک  با بحرانی مشابه به یکدیگر مواجه می شوند . به گونه ای که در راستای برخورد با این بحران هر یک از این زوج ها ، واکنشی مختلف از خود بروز می دهند .
1399/08/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو جوان است که در رشته ی مهندسی تحصیل کرده اند و پس از آشنایی با یکدیگر نامزد می شوند اما بنا به دلایلی از یکدیگر جدا می شوند . اکنون پس از بیست سال پس از جدایی برای انجام یک پروژه به عنوان همکار با یکدیگر روبه رو می شوند .
1399/07/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دختر دبستانی می باشد که بعد از دوستی در دبستان و  بر اساس حوادثی متوجه می شوند که با یکدیگر خواهر هستند . سرانجام از راز پدرشان که دو زن دارد با خبر می شوند و سعی می نمایند تا این راز را از اطرافیان مخفی نگه دارند و به پدرشان در پنهان کردن این ماجرا از مادرانشان کمک کنند . همزمان مادران این دو دختر به ‌طور اتفاقی باهم آشنا و دوست می‌شوند؛ بی‌خبر از اینکه هووی یکدیگرند!
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام حوریه می باشد . سال های بسیاری است که از اسارت امیر حسین ، پدر حوریه ، به دست عراقی ها می گذرد . حوریه که اکنون با مادرش و در نبود پدر زندگی می کند ، یک روز نسبت به رفت و آمد های بی موقع مادرش مریم ، مشکوک می شود . و این شک با تماس های یک فرد ناشناس به مادرش مریم ، روز به روز افزایش می یابد . تا اینکه یک روز ... 
1399/07/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرزمینی خارج از سیاره ی زمین به نام سومارای می باشد . در این سرزمین فرمانروا با اهریمن پیمان می بندد تا در عوض کمک اهریمن در فرزنددار شدن او ، شوهر اولین دخترش را یک اهریمن انتخاب کند . اما در این میان اهریمن با داشتن افکاری پلید و با سودای تصاحب فرمانروایی و رسیدن به قدرت بیشتر ، مردی ترسو به نام عودکا را به عنوان همسر دختر فرمانروا بر می گزیند . عودکا از ترس خود به سیاره ی زمین فرار می کند و سال های سال در آنجا زندگی می کند تا اینکه فرمانروا فرستاده ای را برای یافتن عودکا و بازگرداندن او به سرزمین سومارای مأمور می کند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با چند پسر سرباز می باشد . یک روز جمعه این سرباز ها به همراه گروهبان خود به شهر می آیند . اما در این روز جمعه با وجود تعطیلی شهر اتفاقات و حوادثی برای این افراد رقم می خورد . حوادثی که برایشان تازگی دارد و باعث تغییر نگاه این سربازها می گردد .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سه پسر جوان به نام های منوچهر ، شاهکار و امیرحسین است . این سه جوان تصمیم می گیرند تا به اهدافشان برسند و در رسیدن به اهدافشان دست از تلاش برندارند . در همین راستا آنها می خواهند برای کار به یکی از کشور های حوزه ی خلیج فارس مهاجرت کنند . منوچهر ، شاهکار و امیر حسین هر یک آماده ی سفر می شوند و مقدمات سفرشان را فرآهم می کنند . تا اینکه در یک روز پول های آنها توسط فردی دزدیده می شود . و با دزدیده شدن پول هایشان تمامی برنامه هایشان به هم می ریزد و  مسیر زندگیشان عوض می شود .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن معلمی به نام سیما است که با همکاری زنان محلی چرخ زندگی را به تنهایی می چرخاند . چرا که همسرش احمد کار درست و حسابی نداشته و در عوض استاد ولخرجی و عیاشی است . یک روز احمد به سیما می گوید که یکی از دوستانش فوت کرده و باید همسرش را به زادگاهش ببرد . اما سیما برخلاف میل احمد تمایل دارد که با او برود . تا اینکه وسط راه پلیس احمد و صبا را می گیرد و سیما مجبور می شود تا برای رهایی آنها ادعا کند که صبا خواهرزاده اش است . به این ترتیب هر سه به مسیر ادامه می دهند و در این سفر وقایع و اتفاقات متعددی برای آن ها رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : رضا پسری ساده است که تا میانسالی رسیده و تا الان با زن ها ارتباطی نداشته است. حالا با دختری آشنا می شود که مشکلاتی دارد و از او می خواهد کمکش کند...
1399/04/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...