آخرین تریلر ها
دوبله فارسی به زودی ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر خیال پردازی به نام دانیال می باشد که به دیدن فیلم های مختلف  اعتیاد پیدا کرده است و مدام در حال دیدن فیلم می باشد .  به همین جهت مادر دانیال می خواهد تا پسرش از دیدن فیلم دست بردارد به همین خاطر از او می خواهد تا اوراق چاپ نشده ی کتاب پدر را به جای آن بخواند .  تا اینکه در سفری به شمال ، در محلی برای استراحت توقف می کنند .  ناگهان طوفانی به پا می شود و اوراق در هوا پراکنده می شود و بخشی از آن به سمت جنگل می رود . در این هنگام به دنبال یافتن برگه های اوراق اتفاقات و حوادث متعددی رقم می خورد . 
1399/10/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با حضرت مسیح (ع) است . پیامبری که در زمان خویش ، افراد بسیاری از موعظه و پندهای ایشان بهره برده اند و عده ی کثیری  معجزه های ایشان را به چشم خود دیده اند . پیامبری که به همراه حواریون خود در میان مردم می گردد و در جواب  فریسی ها که از او نام و نشان و هویتش را را می جویند ، پاسخ می هد که : آمده تا بشارت ظهور احمد را بدهد .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری جوان به نام جواد می باشد که به کار مسافرکشی مشغول است ، تا اینکه یک روز جواد ، زنی به نام مریم را سوار می کند و او را به منزلش می رساند . اما در این میان مورد حمله ی دو فرد ناشناس قرار می گیرد و اتوموبیلش نیز دچار خسارت می شود . وقتی جواد ماجرا را برای دوست صمیمی اش اصغر تعریف می کند ، فصل جدیدی در زندگی اش آغاز می شود .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : بهرامی همراه کیفش وارد تاکسی گوهر ،زنی خوش برخورد، می شود همراه با 3 مرد دیگر که دوتای آن ها میانسال و یکی از آن ها دانشجو هستند. کیف سیاه بهرامی را با شکستن شیشه تاکسی میدزدند ولی مسافران میتوانند به آن کمک کنند و کیف آن را بازگردانند به همین دلیل بهرامی برای تشکر از آن ها یک چک چهل میلیونی مینویسد چون دست چکش یه چک بیشتر نداشت. مسافران چون اعتمادی به هم ندارند تصمیم میگیرند شب را در مسافرخانه ای بسر ببرند..
1399/05/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...