آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان فیلم مجنون لیلی در رابطه با کادوی ولنتاین می باشد . کادوی که به فردی داده می شود و در نهایت بین افراد متعددی دست به دست می چرخد .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرزمینی خارج از سیاره ی زمین به نام سومارای می باشد . در این سرزمین فرمانروا با اهریمن پیمان می بندد تا در عوض کمک اهریمن در فرزنددار شدن او ، شوهر اولین دخترش را یک اهریمن انتخاب کند . اما در این میان اهریمن با داشتن افکاری پلید و با سودای تصاحب فرمانروایی و رسیدن به قدرت بیشتر ، مردی ترسو به نام عودکا را به عنوان همسر دختر فرمانروا بر می گزیند . عودکا از ترس خود به سیاره ی زمین فرار می کند و سال های سال در آنجا زندگی می کند تا اینکه فرمانروا فرستاده ای را برای یافتن عودکا و بازگرداندن او به سرزمین سومارای مأمور می کند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی خوشبخت چهارنفره ای می باشد . مهندس با هنر مدیر کارخانه ی همسرش میترا می باشد . ثمره ی زندگی این زوج دختر و پسری به نام سام و گندم است . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پارسا که از خانواده ای ثروتمند است ، به خواستگاری گندم می آید . مهندس با هنر ابتدا مخالف این وصلت است اما کم کم متوجه یک سری اتفاقاتی می شود .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : درام کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 28 اسفند 1382 محصول : ایران کارگردان : آرش معیریان ستارگان : آتیلا پسیانی امین حیایی حدیث فولدوند محمد رضا گلزار مهناز افشار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام امیر مرادیان ، تنها پسر یک خانواده ی ثروتمند می باشد . امیر در رابطه با روابط اجتماعی و خانوادگی با مشکل رو به رو است . مدتی است از زندگی در ایران خسته شده است و قصد ادامه ی زندگی در خارج از کشور را دارد . از طرفی مادرش مقدمات تحصیل او در امریکا را فراهم نموده و امیر قصد دارد تا با نامزدش سارا ایران را ترک کند اما پدرش با تصمیم او مخالف است . تا اینکه در روزهای آخر امیر با پیر مردی تصادف می کند و پیر مرد به کما می رود . این اتفاق در زندگی او تغییراتی را ایجاد می کند .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام ترگل است . ترگل از زندگی اش راضی نیست چرا که زندگی خانوادگی خوبی ندارد . رفته رفته ترگل دلبسته ی پسری به نام عباس می باشد . عباس قصد ازدواج با ترگل را داشته اما پدر ترگل مخالف این ازدواج است . تا اینکه ترگل از خانه فرار می کند و برخلاف میل پدرش با عباس ازدواج می کند . پس از مدتی عباس تصمیم می گیرد تا برای کار به جزیره ی کیش برود به همین خاطر ترگل را نزد مادرش به روستا می فرستد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام احترام با نام مستعار آتی می باشد . آتی سهم خود را از اجاره ی خانه ای که با دوستانش شریکی اجاره کرده بود را نپرداخته و به همین خاطر صاحب خانه قصد دارد تا آنها را از خانه بیرون کند . تا اینکه جهانگیر ، پسر جوانی که در بوتیک کار می کند مبلغ مورد نیاز آتی را فرآهم می کند . در این میان آتی تصمیم می گیرد تا با این پول به خارج از کشور برود . و از آنجایی که خرج سفر زیاد است ، آتی به مبلغ بیشتری نیاز دارد . سعی و تلاش آتی برای تهیه ی کسری پول برای سفر خارج او را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اجتماعی کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 6 اردیبهشت 1385 محصول : ایران کارگردان : تهمینه میلانی ستارگان : آتیلا پسیانی محمد رضا گلزار مهناز افشار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با جریان اختلاف و طلاق یک زوج جوان می باشد . در این داستان سایه ، مهندس آرشتیک ، تمایل دارد تا از همسرش یوسف که مهندس راه و ساختمان است ، جدا شود . سایه برای انجام مراحل طلاق و مشاوره به نزد وکیل می رود اما به صورت اتفاقی گزرش به مطب یک روانشناس می خورد . سایه مشکل خود را برای روانشناس مطرح می کند و به خواست روانشناسش نحوه ی آشنایی و مسائل مربوط به زندگی مشترکشان را تعریف می نماید. دکتر با ملاقاتی که با یوسف ترتیب می دهد به این زوج پیشنهاداتی می دهد . در ادامه ی داستان رویداد ها و اتفاقات متععدی روی می دهد .
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...