آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرگذشت زندگی یک فرمانده در جنگ ایران و عراق می باشد .  که این فرمانده در زندگی خود اشتباهاتی را مرتکب شده است و اکنون در عالم برزخ از اعمال خود  پشیمان شده و سعی در جبران آنها را دارد . 
1400/01/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
1399/12/21 بدون دیدگاه سریال ، سریال ایرانی ، سریال گیسو
ادامه و دانلود ...
1399/12/21 بدون دیدگاه سریال ، سریال ایرانی ، سریال گیسو
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : حمید نعمت الله ستارگان : لیلا حاتمی محمدرضا گلزار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم سینمایی " چشم و ابرو " به قلم حمید نعمت اللّه در ژانر اجتماعی به تحریر در آمده است . همچنین باید افزود که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان این اثر منتشر نشده است .
1399/10/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام رضا است . رضا که به مدت دوسال با رویا نامزد است ، به دلیل بیکاری به دنبال کار می گردد . سرانجام پس از مدت ها بیکاری ، رضا با جست و جو در روزنامه ها کار مناسبی پیدا می کند . و تصمیم می گیرد تا نامزدش را از این خبر خوب مطلع کند . بنابراین رضا با شادمانی به رویا زنگ می زند و می خواهد تا هرچه زودتر قرار عروسی را بگذارند ، اما در این میان رویا با سردی جواب رضا را می دهد . چراکه رویا به پیشنهاد مادرش با پسری پولدار به نام مسعود که در دنیای مد مشغول به کار است ، نامزد کرده و  می خواهد با او به شمال برود .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی بازیگری به نام رضا گلزار می باشد . رضا مدتی است که از همسر خود جدا شده است . او و همسرش به یکدیگر علاقه ی شدیدی دارند اما  در این میان برخی ارتباطات رضا باعث نارضایتی همسرش می گردد و  زندگی آنها را دچار تنش هایی می نماید .
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : دو رفیق بخاطر کلاهبرداری به زندان افتاده و قبل از آزاد شدنشان با پیرمردی که ظاهرا اواخر عمر خود را سپری میکند ، آشنا میشوند. پیرمرد زندانی به آن ها نقشه گنجی که خود خیلی مطمئن به آن است میدهد و دو رفیق در مسیر نقسه گنج می افتند و با اتفاقات مختلفی روبرو میشوند...
1399/05/18 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...