آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرگذشت زندگی یک فرمانده در جنگ ایران و عراق می باشد .  که این فرمانده در زندگی خود اشتباهاتی را مرتکب شده است و اکنون در عالم برزخ از اعمال خود  پشیمان شده و سعی در جبران آنها را دارد . 
1400/01/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی عاشقانه ی دختر و پسر جوانی می باشد که  در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلف خانوادگی و اجتماعی رو به رو می شوند و برای برطرف نمودن این مشکلات تصمیمات جدیدی می گیرند .
1399/09/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی فصل ماهی سفید به کارگردانی قربان نجفی و تهیه کنندگی  آرش سجادی حسینی در سال 1398 کلید خورد . لازم به ذکر است که این فیلم جز دسته فیلم های کم بازیگر و تعداد شخصیت های داستانی اندک به شمار می رود به گونه ای که در ساخت و تولید این فیلم حدود هفت بازیگر جلوی دوربین رفته اند . همچنین باید افزود که تا کنون فیلم نامه ی این فیلم منتشر نشده است .
1399/09/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اجتماعی زبان : فارسی سال انتشار : 1386 محصول : ایران کارگردان : سیروس الوند ستارگان : آناهیتا نعمتی امیر آقایی محمدرضا فروتن نیکی کریمی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی عاشقانه زنی به نام مهتاب می باشد که  با فرا رسیدن خبری زندگی اش دگرگون می شود . به گونه ای که افرادی که در گذشته بوده اند و دیگر از آنها خبری نبود ،  پا به این ماجرا می گذارند و هر یک تعریفی متفاوت در مورد عشق و حق دارند . سرانجام مهتاب و همسرش بهرام در موقعیتی دشوار قرار می گیرند و در انتخاب هایشان دچار تردید می شوند . انتخاب میان خود و دیگری ، عشق و خودخواهی ، خواستن و خواستن و... 
1399/09/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام مینا می باشد که در دوران دانشجویی ، دانشجوی مرتضی بوده است . مینا اکنون که ده سال از زندگی مشترکش با مرتضی می گذرد ، تصمیم گرفته است تا از همسرش جدا شود و برای ادامه ی تحصیل به کانادا برود . مرتضی هم که مخالف تصمیم او می باشد ، تمام تلاش خود را برای منصرف نمودن همسرش می کند . تا اینکه یک روز متوجه می شود که مینا تصمیمش را با مادر بیمارش در میان گذاشته است ، به این ترتیب از موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را می کند .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با چند زوج جوان می باشد که هر یک  با بحرانی مشابه به یکدیگر مواجه می شوند . به گونه ای که در راستای برخورد با این بحران هر یک از این زوج ها ، واکنشی مختلف از خود بروز می دهند .
1399/08/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با همزیستی و تلاش هایی مستمر با طبیعت سر سخت کویر و شب های سردش می باشد . داستانی از فاجعه هولناک زلزله و مبارزه با روزهای سخت زندگی در دل طبیعت .
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زوج مرفهی به نام امیر و سیمین می باشد . این زوج با وجود موفقیت هایی که در کسب و کارشان کسب نموده اند اما  در زندگی مشترکشان با مشکلاتی مواجه هستند . یکی از این مشکلات نداشتن فرزند می باشد . سیمین با وجود اینکه پزشک است یکبار باردار شده اما دیگر تمایلی به مادر شدن ندارد .
1399/08/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نوجوان رزمنده ای است . تا اینکه یک روز این نوجوان مجبور می شود تا در میدان جنگ ، چندین اسیر عراقی را به تنهایی به پشت جبهه منتقل نماید . و بنا بر دلایل متعددی فردی با وی همکاری نمی کند . اما در این میان اتفاقات رخ می دهد و با مشکلاتی مواجه می شود .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : آقای کمالی که فرد با شخصیت و دین داری است بعد از مرگ زنش ، قبری دو طبقه خریداری کرده و همسرش را در آن به خاک میسپارد. اما بعد از چند وقت متوجه می شود که صاحب قبلی قبر کلاهبردار بوده و در حال حاضر در طبقه دوم آن قبر ،مردی غریبه دفن شده....
1399/03/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...