ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی مهاجر می باشد که در خانه ای قدیمی در خیابان فرشته که متعلق به دایی خانواده است ، زندگی می کنند . تا اینکه پس از سالها ، دایی به همراه عروسش به ایران باز می گردد و قصد فروش خانه ی قدیمی را دارد . به این ترتیب ماجراهای جدیدی برای خانواده ی مهاجر اتفاق می افتد و دچار دردسر بزرگی می شوند .
1399/11/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام کریم است که عاشق خوانندگی می باشد .  کریم بی آنکه بداند عاشق مأموری شده که مأموریت دارد تا فرمولی را از یک دانشمند سرقت کند . کریم پس از متوجه شدن این داستان ، بر سر دوراهی قرار می گیرد .
1399/10/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دختر دبستانی می باشد که بعد از دوستی در دبستان و  بر اساس حوادثی متوجه می شوند که با یکدیگر خواهر هستند . سرانجام از راز پدرشان که دو زن دارد با خبر می شوند و سعی می نمایند تا این راز را از اطرافیان مخفی نگه دارند و به پدرشان در پنهان کردن این ماجرا از مادرانشان کمک کنند . همزمان مادران این دو دختر به ‌طور اتفاقی باهم آشنا و دوست می‌شوند؛ بی‌خبر از اینکه هووی یکدیگرند!
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است که ساکن آمریکا است و در آن جا زندگی می کند . این دختر که به سن ازدواج رسیده است ، قصد ازدواج با یک مرد ایرانی را دارد . اما در این میان دوستش به او در رابطه با عواقب ازدواج با فردی با یک فرهنگ دیگر هشدار می دهد . به همین خاطر دختر داستان ما ، شرط می گذارد تا قبل از ازدواج به ایران بیاید و با خانواده ی شوهر آینده اش آشنا شود . در ادامه ی این داستان حوادث و اتفاقات متعددی رخ خواهد داد .
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام مجید ، یکی از اراذل منطقه ی جنوب شهر تهران است . رفته رفته مجید عاشق دختر پیرمرد عارفی به نام حاج میرزا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان حاج میرزا ، برای ازدواج مجید و دخترش شرطی می گذارد و از مجید می خواهد تا دست از خلاف بردارد و سر به راه شود . مجید هم تصمیم می گیرد تا برای اثبات سر به راه شدنش به جبهه برود و بقیه ی دوستانش هم با او راهی می شوند . در این راه حوادث و مشکلات متعددی برای مجید و دوستانش رخ می دهد .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر یک دادستان است که با یک پسر جوان به مهمانی می رود . در این مهمانی بین آنها و صاحبخانه دعوا و درگیری روی می دهد و صاحبخانه صدمه می بیند و  بعد متوجه می شوند که صاحبخانه مرده است و از ترس پا به فرار می گذارند . اما در راه اتفاقات و حوادثی برای آنها رخ می دهد .
1399/06/15 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : اين فيلم داستان گروهيی از کشاورزان روستايی را روايت می کند که شرکت سهامی آب هنگام تخليه سد آب شور به اشتباه آب را روانه زمين‌های کشاورزی آنها مي‌کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها مي‌گردد. آنها پس از آن که از طريق مسئولين سد، دهيار، بخشدار و امام جمعه موفق به حل مشکل ‌شان نمي‌شوند، تصميم می‌گيرند که نزد رئيس‌جمهور بروند و مشکل ‌شان را با او در ميان بگذارند. اين گروه با تراکتور از روستای خود به سمت تهران عازم می شوند و طولی نمی ‌کشد که خبر سفر آنها در تمام رسانه ‌ها پخش می ‌شود و اين موضوع باعث ايجاد محبوبيت و مشکلاتی برای آنها می گردد.
1399/01/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...