آخرین تریلر ها
ژانر : اجتماعی ، خانوادگی زبان : فارسی سال انتشار : 1386 محصول : ایران کارگردان : بهرام کاظمی ستارگان : رامبد جوان سعید پیردوست ماهایا پطروسیان محمد شیری منوچهر علیپور کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن و شوهری می باشد که برای  استخدام شدن در یکی از شرکت های رشت عازم تهران می شوند . اما سفر های با مشکلاتی رو به رو می شود و  حوادث متعددی برای آنها رخ می دهد .
1399/09/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام آذر که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است . به همین خاطر آذر برای کسب قابلیت های مردانه از هیج تلاشی فروگذار نمی شود و همیشه سعی در بروز رفتار های پسرانه دارد . در همین راستا او برای پایان نامه ی تحصیلی اش داستانی را که عمه اش نوشته است را انتخاب می کند که خواندنش باعث تغییر نگرش آذر و ایجاد رویدادهایی جذاب و هیجان انگیز در زندگی وی می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام شادی پارسی است . شادی که به سن ازدواج رسیده است ، خواستگاری آرش سپهری را رد می کند . چرا که شادی در حال حاضر قصد ازدواج ندارد و بر روی اهدافی که برای خود در نظر گرفته برنامه ریزی می کند . شادی تصمیم گرفته تا برای استفاده از بورسیه ی دانشگاه کمبریج به لندن برود . و پس از ده سال ... به یقین آدم ها در زندگی خود بر سر دردوراهی های بسیاری قرار می گیرند اما سرانجام مجبور می شوند تا تنها یک راه را برگزینند . به راستی آیا شادی راه درستی را انتخاب کرده است ؟ آیا در زندگی اش موفق خواهد شد ? چه سرنوشتی در انتظارش است ؟
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...