آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی سه زن از طبقات مختلف اجتماعی می باشد که این داستان از شب اول زمستان شروع می گردد .
1399/10/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی فصل ماهی سفید به کارگردانی قربان نجفی و تهیه کنندگی  آرش سجادی حسینی در سال 1398 کلید خورد . لازم به ذکر است که این فیلم جز دسته فیلم های کم بازیگر و تعداد شخصیت های داستانی اندک به شمار می رود به گونه ای که در ساخت و تولید این فیلم حدود هفت بازیگر جلوی دوربین رفته اند . همچنین باید افزود که تا کنون فیلم نامه ی این فیلم منتشر نشده است .
1399/09/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با عشقی قدیمی میان دختری و پسری است که زمانی به یکدیگر علاقه داشتند و اکنون پس از 20 سال با یکدیگر رو به رو شدند . اما دیگر چیزی از آن عشق و علاقه بر جای نمانده است و آن دلبستگی ها از بین رفته است ، چرا که اینک دختر به سگ هایش و پسر به ماشینش وابسته می باشد .
1399/08/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک خبرنگار جنگی است که در زمان جنگ به فعالیت خود ادامه می هد . تا اینکه یکبار هنگام عملیات از دیگر دوستانش جدا می شود و به دلیل آشنا نبودن با منطقه راه را گم می کند . به این ترتیب در منطقه ای خطرناک و دور از دوستانش در شرایطی خاص قرار می گیرد و  اتفاقات متعددی برای او روی می دهد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : اجتماعی خانوادگی زبان : فارسی سال انتشار : 1387 محصول : ایران کارگردان : سیامک شایقی ستارگان : فاطمه معتمد آریا لادن مستوفی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : استان این فیلم در رابطه با سه خواهر می باشد که با یکدیگر زندگی می کنند . خواهرانی از سه نسل متفاوت که هر یک شخصیت و دیدگاه مخصوص به خود را دارد . این خواهران در برخورد با مسائل گوناگون با یکدیگر اختلاف نظر داردند تا آنجایی که مشکلاتی برای آنها به وجود می آید .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام تارا که خاطرات واقعی خود را نوشته و به صورت کتابی با عنوان «تب توت فرنگی» به چاپ رسانده است . تارا به اصرار همسر رزمنده اش به مناسبت انتشار اولین کتابش از تمامی افرادی که نامشان در کتاب آمده ، دعوت می کند تا این موفقیت را به همراه یکدیگر جشن بگیرند . تا اینکه در شب جشن ، با ورود ناشناسی به خانه ی آنها صدای شلیک گلوله بلند می شود . در این حادثه فرهاد کشته می شود و تارا نیز به شدت صدمه می بیند . پلیس برای یافتن قاتل وارد عمل می شود و بهترین سرنخ را کتاب تارا می داند به همین خاطر تمامی افرادی که نامشان در کتاب آورده شده را فرا می خواند و از تمامی آنها بازجویی می کند . در ادامه ی این داستان حوادث و اتفاقات متعددی رقم می خورد . به راستی آیا پلیش قادر به یافتن قاتل خواهد بود ؟ 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام آذر که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است . به همین خاطر آذر برای کسب قابلیت های مردانه از هیج تلاشی فروگذار نمی شود و همیشه سعی در بروز رفتار های پسرانه دارد . در همین راستا او برای پایان نامه ی تحصیلی اش داستانی را که عمه اش نوشته است را انتخاب می کند که خواندنش باعث تغییر نگرش آذر و ایجاد رویدادهایی جذاب و هیجان انگیز در زندگی وی می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...