آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی دیو و دلبر درباره ی دختر بچه پرورشگاهی بوده که مربی بد اخلاقی دارد و از طرفی درگیر مشکلاتی می شود و ...
1400/01/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم «گیج گاه » به قلم عادل تبریزی و ارسلان امیری در ژانر کمدی با محوریتی اجتماعی به تحریر در آمده است .  لازم به ذکر است که تا کنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی «گیج گاه» منتشر نشده است . 
1399/11/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی به نام احمد مرادی می باشد که حدود 40 سال پیش  از دختری به نام " اختر " خواستگاری می کند و سرانجام به دلیل عدم موفقیت در این امر ، به فرانسه مهاجرت می کند . اکنون احمد به دلیل توصیه ی پزشکان معالج خود به ایران باز می گردد و در این میان به جست و جوی دوستان و آشنایان خود می پردازد . تا اینکه در حین جست و جو اختر را می یابد اما ... 
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دختر دبستانی می باشد که بعد از دوستی در دبستان و  بر اساس حوادثی متوجه می شوند که با یکدیگر خواهر هستند . سرانجام از راز پدرشان که دو زن دارد با خبر می شوند و سعی می نمایند تا این راز را از اطرافیان مخفی نگه دارند و به پدرشان در پنهان کردن این ماجرا از مادرانشان کمک کنند . همزمان مادران این دو دختر به ‌طور اتفاقی باهم آشنا و دوست می‌شوند؛ بی‌خبر از اینکه هووی یکدیگرند!
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری جوان به نام جواد می باشد که به کار مسافرکشی مشغول است ، تا اینکه یک روز جواد ، زنی به نام مریم را سوار می کند و او را به منزلش می رساند . اما در این میان مورد حمله ی دو فرد ناشناس قرار می گیرد و اتوموبیلش نیز دچار خسارت می شود . وقتی جواد ماجرا را برای دوست صمیمی اش اصغر تعریف می کند ، فصل جدیدی در زندگی اش آغاز می شود .
1399/07/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دانشجو به نام شیرین و مینا می باشد که برای نوشتن پایان نامه ی خود با موضوع آسیب های اجتماعی در شهر بزرگ تهران، گزارشی مصور و خطرناکی را تهیه کرده اند . در همین زمان فرد ناشناسی دخترانی را که چشمانی آبی دارند را شکار و به قتل می رساند . شیرین و مینا و اطرافیانش از جمله آقا رحمت ، آبدارچی و پسری به نام فرهاد ، بر روی این موضوع متمرکز می شوند و دست به تحقیق می زنند . این حساسیت ها و پیگیری ها ، پیام های تهدید آمیزی را برای شیرین و مینا به دنبال می آورد . و سرانجام مینا به قتل می رسد و شیرین به دنبال قاتل آن ، با اطلاعات و حوادثی روبه رو می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...