ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام فرشته سازگار و همسرش فرهاد است . این زوج پس از مدت ها به ایران باز می گردند . تا اینکه فرشته در فرودگاه متوجه ی موضوعی در رابطه با همسرش می شود . اینکه همسرش فرهاد در ایران زن و بچه داشته و اکنون فرهاد به جرم کلاهبرداری متهم شده است . پس از آن فرشته از فرودگاه خارج می شود و یک تاکسی می گیرد . در این میان فرشته با راننده تاکسی به نام فریدون ، آشنا می شود . فردون نیز به گمان اینکه فرشته ، دختری خارجی است او را به خانه ی خود می برد .
1399/09/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم عیسی می آید در رابطه با پسری به نام عیسی می باشد . عیسی که مدتی است اسیر شده است ، از اردوگاه عراقی ها فرار می کند و  برای بازگشت به وطن خود به سمت مرز های ایران حرکت می کند .
1399/07/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری جوان به نام شیرین است . شیرین در خانواده ای سنتی با پدری متعصب و سختگیر زندگی می کند . دایی شیرین معمولاً به کمک مادر شیرین سعی می کند تا پدرش حاج ابراهیم از سختگیری هایش کم کند . و از آنجایی که دایی شیرین مدیر یک آژانس هواپیمایی است از حاج ابراهیم می خواهد تا شیرین در آنجا مشغول به کار شود . تا اینکه جوانی آمریکایی به نام دیوید هاوارد به آژانس وارد می شود و با دیدن شیرین ، دلداده ی او می شود . از طرفی رقیب حاج ابراهیم در بازار فرش قصد دارد تا از پدر شیرین ، شیرین را برای پسرش خواستگاری کند . در این میان اتفاقات و حوادث متعددی رخ می دهد .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...