ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با حرکت حسین ابن علی (ع) از مکه به سمت کربلا می باشد که با واقعه ی عاشورا به پایان می رسد .  در طی این مسیر اتفاقات و حوادث متعددی روی می دهد و برخی به ایشان ملحق می شوند .  
1399/10/29 بدون دیدگاه سریال ایرانی ، فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی دختری می باشد که آینده ای پر فراز و نشیب پیش رو دارد .  داستان از آن جایی شروع می شود که ، دختر قصه ی ما شبی را بیرون از خانه می ماند و  این تنهایی او را به زندگی دیگری می برد . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن و شوهری عاشق پیشه به نام رعنا و امیر می باشد که  تصمیم گرفته اند تا زندگی عاشقانه ی خود را در محله ای قدیمی و در حاشیه ی شهر آغاز کنند . غافل از آنکه یک سهل انگاری و شیطنتی جنون آمیز زندگی و خوشبختی ساده ی آنها را  هدف گرفته است .
1399/09/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو برادر به نام امید و عماد می باشد که به دلیل تقسیم ارث و میراث پدری بعد از فوت پدرشان از یکدیگر فاصله گرفته اند و هر یک به زندگی خود می پردازد . اکنون عماد به دلیل مشکلات شرکتش و ورشکستگی از امید کمک می خواهد . تا اینکه یک روز عماد در خانه ی امید دچار توهم می شود و دست به قتل تمام اعضای خانواده ی خود می زند . پلیس هم او را دستگیر می کند اما مدتی بعد متوجه می شویم که تمامی این افراد زنده هستند .
1399/08/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
فیلم دارای دو فایل می باشد .
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سروان رضا شمیرانی می باشد که به کمک همکارانش  به سرقت های غیر متعارف می پردازند . در این میان امیر دلاوری از سارقانی است که در سرقت تبحر بسیاری دارد . دلاوری که روابط ویژه ای با زیردستانش دارد به سرقت می پردازد و با  سروان شمیرانی و همکارانش مواجهه می شود و بدین ترتیب تعقیب و گریزهایی صورت می گرد .
1399/08/09 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی پسر جوانی به نام جهانگیر است . جهانگیر بر اثر توطئه های یک سری افراد دستگیر می شود و سرانجام به زندان می رود . او پس از آزادی تصمیم می گیرد تا مسبب این توطئه را پیدا کند و از او انتقام بگیرد . به همین جهت نقشه ای می کشد و به همراه دوستش و نامزد او دست به گروگانگیری می زند . تا به این ترتیب بتواند انتقام روزهایی را که در زندان سپری کرده است را بگیرد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم قاتل و وحشی یک داستان جنایی است که  در آن حوادث و اتفاقات متعددی روی می دهد .
1399/07/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی زنی بنام شیرین است که چندین سال پس از تولد پسرش رابطه سردی به زندگیشان جان بخشیده است ، او تلاش می کند تا این بحران را از بین ببرد و شادی را به زندگی خودبگرداند ولی در این میان متوجه وجود شخص سومی در زندگی زناشویی خود می شود ...پسر آنها آرمان نیز که قصد دارد با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند اما پدر وی شرایط سختی را برای ازدواج آنها پیش روی می گذارد ...
1399/01/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...