آخرین تریلر ها
خلاصه داستان :  مدام از در ورودی صدایی همچون باد در گوشم می وزد : عروسی خون چه بد شگونه... تور عروس غرق به خونه...  این صدای یک مرد نبود ؛ حتی صدای یک زن هم نبود ! بلکه صدای خودم بود . نمی دانم اولین بار این صدا و حتی این شعر را کجا شنیده بوده ام ؟  چه کسی این شعر را برایم خوانده بود ؟ 
1399/11/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم «پری سا» با همکاری علی رضا محمودی و محمدرضا رحمانی در ژانر درام و اکشن در رابطه با دفاع مقدس ، معضلات جامعه و جوانان ، هنجارهای اجتماعی و ... نوشته شده است .
1399/10/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با آرزو و رویاهای چند کودک می باشد که هر یک بنا به دلایلی به پرورشگاه راه یافته و در آنجا زندگی می کنند .  تا اینکه یک روز این کودکان به کمک چند عروسک وارد ماجراهای فانتزی و پر از استرس می شوند .
1399/09/11 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک ماجرای جنایی و پلیسی می باشد که در بخش کوچکی از شهر رخ داده است . داستانی در رابطه با پنج نفر که تصمیم می گیرند با یکدیگر شریک شوند و یک برج بسازند . اما در این میان برای این افراد مشکلات و حوادثی روی می دهد و پلیس وارد ماجرا می شود .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دختر دبستانی می باشد که بعد از دوستی در دبستان و  بر اساس حوادثی متوجه می شوند که با یکدیگر خواهر هستند . سرانجام از راز پدرشان که دو زن دارد با خبر می شوند و سعی می نمایند تا این راز را از اطرافیان مخفی نگه دارند و به پدرشان در پنهان کردن این ماجرا از مادرانشان کمک کنند . همزمان مادران این دو دختر به ‌طور اتفاقی باهم آشنا و دوست می‌شوند؛ بی‌خبر از اینکه هووی یکدیگرند!
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است که ساکن آمریکا است و در آن جا زندگی می کند . این دختر که به سن ازدواج رسیده است ، قصد ازدواج با یک مرد ایرانی را دارد . اما در این میان دوستش به او در رابطه با عواقب ازدواج با فردی با یک فرهنگ دیگر هشدار می دهد . به همین خاطر دختر داستان ما ، شرط می گذارد تا قبل از ازدواج به ایران بیاید و با خانواده ی شوهر آینده اش آشنا شود . در ادامه ی این داستان حوادث و اتفاقات متعددی رخ خواهد داد .
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با داور ایرانی به نام خسرو می باشد . خسرو از سمت فیفا به دلیل حسن رفتار و رأی اکثریت برنده ی جایزه ی  دو میلیون دلاری می گردد . اما به دلیل وجود افرادی سودجو و فرصت طلب موقعیت و زندگی او به خطر می افتد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با رویاهای تلخ و شیرین دو جوان می باشد که برای رسیدن به رویاهایشان دست از تلاش بر نمی دارند . در این داستان ، حسن فیلم نامه نویسی است که به همراه داوود زندگی فقیرانه ای دارد . از طرفی روزگار هم با این دو جوان سر ناسازگاری برداشته . به گونه ای که حسن هر فیلمنامه ای که می نویسد از طرف تهیه کنندگان رد می شود . تا اینکه حسن تصمیم می گیرد به خواستگاری دختر ثروتمند مورد علاقه اش برود . اما در روز خواستگاری اتفاقات و حوادث غیر منتظره ای روی می دهد . حال این سوال پیش می آید که ؛ آیا سرنوشت مطابق میل حسن تغییر خواهد کرد ؟
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دانشجو به نام شیرین و مینا می باشد که برای نوشتن پایان نامه ی خود با موضوع آسیب های اجتماعی در شهر بزرگ تهران، گزارشی مصور و خطرناکی را تهیه کرده اند . در همین زمان فرد ناشناسی دخترانی را که چشمانی آبی دارند را شکار و به قتل می رساند . شیرین و مینا و اطرافیانش از جمله آقا رحمت ، آبدارچی و پسری به نام فرهاد ، بر روی این موضوع متمرکز می شوند و دست به تحقیق می زنند . این حساسیت ها و پیگیری ها ، پیام های تهدید آمیزی را برای شیرین و مینا به دنبال می آورد . و سرانجام مینا به قتل می رسد و شیرین به دنبال قاتل آن ، با اطلاعات و حوادثی روبه رو می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : پیرزنی به خواب تمام آشانایان و اقوام خود رفته و از آنها می خواهد که برایش از خدمتکارش رضایت بطلبند در غیر این صورت پس از 24 ساعت خواهد مرد. آنها به سراغ خدمتکار می روند. اما کار آسانی در پیش ندارند...
1399/04/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...