آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر بچه ای به نام روح اللّه می باشد که اتفاق ناگواری برایش رخ می دهد و شرایط زندگی اش تغییر می کند .  تا اینک یک روز روح اللّه تصمیم می گیرد تا با این شرایط کنار بیاید و برای رسیدن به اهدافش تلاش کند . 
1399/11/09 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : لتیان یک سد است . سدی که راه عبور روابط انسانی را مسدود کرده است . به گونه ای که رودخانه های روابط ، پشت این سد ایستاده اند و  حق عبور ندارند . اما در این میان فردی از راه می رسد و قصد شکستن این سد را دارد ،  در حالی که به خوبی میداند که شکستن این سد بسیار مشکل و طاقت فرسا خواهد بود .
1399/07/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ویشگا آساش در نقش مدیر مدرسه دخترانه غیرانتفاعی نمونه ، به شدت فمینیسم است و مخالفتی شدید با ورود دبیر مرد در مدرسه اش دارد. اما بعد از فارغ شدن دبیر شیمی مجبور به آوردن دبیری دیگر بود که عوامل دست به کاراهایی زده و سعی بر آوردن رضا عطاران دبیر شیمی جدید داشتند...
1399/05/15 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : روایت مردی به نام بهمن است که قبلا و به دلایل سیاسی به زندان افتاده است. بهمن حالا احساس می‌ کند کسی دائم او را تعقیب می‌کند و این سایه ناپیدا او را تا مغز استخوان ترسانده است. کار و زندگی بهمن طبق روال پیش نمی ‌رود و سنگ است پشت سنگ که جلوی پای او سبز می‌شود.
1399/02/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : آدم‌ هایی که برای ادامه ‌ی بقا و حیات‌ شان به شکل یک دوزیست تغییر ماهیت داده و زیرآبی رفتن و پشت پا زدن به مرام‌ های اخلاقی را به ماندن و ایثارگری و رفاقت ‌های دیرینه ترجیح می‌ دهند.
1399/02/14 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گروهی ضد انقلابی به رياست دکتر مدنی "فرهاد آييش" و زير نظر دونالد ترامپ ماموريتی به فربد "حامد کميلی" در ايران به عنوان گروه فيلمبرداری به ايران بفرستد . در آنجا پژمان جمشيدی و سام درخشانی به عنوان بازيگر های فيلم ارتش سری انتخاب می شوند. فربد سعی در انجام عمليات است اما پژمان و سام تقريبا همه چی را به هم می ريزند ...
1399/02/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...