آخرین تریلر ها
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : در رابطه با داستان فیلم سینمایی تگزاس3 تا کنون مطلبی منتشرنشده است ؛ اما داستان این بخش از فیلم تگزاس دوباره به کشور برزیل رفته است ، تا ماجراهایی جدید طنزگونه ای دیگر را رقم بزند . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک دانشجوی فلسفه می باشد که یک پالتو از پدرش به ارث برده است . به گونه ای که با پوشیدن این پالتو افکار وسوسه آمیز و موذیانه ای به سراغش می آید .  به راستی اگر دشمن هستید چرا اینقدر با هم می پرید ؟ اگر دوست هستید چرا اینقدر به هم می پرید ؟
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی عاشقانه ی دختر و پسر جوانی می باشد که  در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلف خانوادگی و اجتماعی رو به رو می شوند و برای برطرف نمودن این مشکلات تصمیمات جدیدی می گیرند .
1399/09/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک ماجرای جنایی و پلیسی می باشد که در بخش کوچکی از شهر رخ داده است . داستانی در رابطه با پنج نفر که تصمیم می گیرند با یکدیگر شریک شوند و یک برج بسازند . اما در این میان برای این افراد مشکلات و حوادثی روی می دهد و پلیس وارد ماجرا می شود .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم دشمن زن در رابطه با مردی با نام خسرو است که رابطه ی خوبی با زن ها ندارد. این فرد قصد ازدواج ندارد اما مادرش دختری را برایش پیدا می کند که اختلاف سنی زیادی با خسرو دارد و از او کوچکتر است . خسرو برای رد کردن درخواست مادرش نقشه می کشد و دختری را به عنوان همسر خود به مادرش معرفی می کند و ادعا می کند که با او ازدواج کرده است و فرزندی دارد . در این داستان اتفاقات جالب و دیدنی می افتد که توصیه می شود با دیدن این فیلم جذاب کمدی به پایان آن پی ببرید .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گروهی ضد انقلابی به رياست دکتر مدنی "فرهاد آييش" و زير نظر دونالد ترامپ ماموريتی به فربد "حامد کميلی" در ايران به عنوان گروه فيلمبرداری به ايران بفرستد . در آنجا پژمان جمشيدی و سام درخشانی به عنوان بازيگر های فيلم ارتش سری انتخاب می شوند. فربد سعی در انجام عمليات است اما پژمان و سام تقريبا همه چی را به هم می ريزند ...
1399/02/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...