آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی من سالوادور نیستم با ژانر کمدی دربارهی مردی بنام ناصر بوده که که همراه با خانواده اش به سفر خارجی می رود. ولی در آنجا با شخصی اشتباه گرفته می شود ، و ماجراهایی پشت هم برایشان اتفاق می افتد ...
1400/01/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با روزنامه نگاری می باشد که تاکنون هر چه نوشته ، مورد توجه مخاطبانش قرار نگرفته است . تا اینکه تصمیم می گیرد ، سلسله گزارش هایی را در رابطه با یک رمال به تحریر در آورد . با انتشار این گزارش ها ، نام احسان به عنوان یک روزنامه نگار موفق بر سر زبان ها می افتد .
1400/01/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مرد میانسالی به نام روشن می باشد که عاشق بازیگری است و در حال حاضر نمی تواند خانه ی ثبت نامی اش را بگیرد و در حالی که  همه چیز در حال از هم پاشیدن است ، تصمیم می گیرد تا نقشش را بازی کند . 
1399/11/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی انفردی به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان  در سال 1398 به مرحله ی فیلمبرداری رسید و به جلوی دوربین رفت . لازم به ذکر است که تا کنون در رابطه با داستان فیلم انفرادی مطالبی منتشر نشده است .
1399/09/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با عشقی قدیمی میان دختری و پسری است که زمانی به یکدیگر علاقه داشتند و اکنون پس از 20 سال با یکدیگر رو به رو شدند . اما دیگر چیزی از آن عشق و علاقه بر جای نمانده است و آن دلبستگی ها از بین رفته است ، چرا که اینک دختر به سگ هایش و پسر به ماشینش وابسته می باشد .
1399/08/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام سهیل است که در خانواده ای ثروتمند بزرگ شده و با تکیه بر ثروت پدرش به خوش گذرانی مشغول است . تا اینکه یک شب هنگام بازگشت از یک مهمانی تصادف می کند و مجروح می شود . اما در این میان مقصر از صحنه ی تصادف فرار می کند و به این ترتیب دختری به نام سمیه ، سهیل را به بیمارستان می رساند . هنگامی که سهیل در بیمارستان چشمانش را باز می کند ، با دیدن سمیه دلباخته ی او می شود . رفته رفته سهیل با سمیه آشنا شده ، تا آن جایی که این آشنایی تغییر و تحولاتی را در زندگی سهیل ایجاد می کند .
1399/08/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی بازیگری به نام رضا گلزار می باشد . رضا مدتی است که از همسر خود جدا شده است . او و همسرش به یکدیگر علاقه ی شدیدی دارند اما  در این میان برخی ارتباطات رضا باعث نارضایتی همسرش می گردد و  زندگی آنها را دچار تنش هایی می نماید .
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو جوان به نام ابی و جلال است که به قصد دزدی وارد خانه ای می شوند . در این هنگام ابی متوجه حضور دختری به نام باران به همراه مادرش در خانه می گردد . به همین جهت می خواهند آنجا را هرچه زودتر ترک کنند . هنگام خروج ابی با دیدن صحنه ی خودکشی باران به دلیل شکست عشقی که از پیروز خورده است ، رو به رو می شود . به همین خاطر با جلال فرار کرده و از آنجا دور می شوند . اما دوباره بنا بر اصرار ابی به نجات دختر به خانه باز می گردند و او را به همراه مادرش به بیمارستان می برند و... 
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : محمدحسین مهدویان ستارگان : پژمان جمشیدی رضا عطاران ژاله صامتی مه لقا باقری وحید رهبانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلم سینمایی شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان در تاریخ هشتم تیر ماه کلید خورد . این فیلم با ژانری کمدی به قلم امیرمهدی ژوله نوشته شده است . لازم به ذکر است که " شیشلیک " با سرمایه گذاری " فیلم مارکت " تولید می شود .
1399/06/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : کلاه قرمزی و سروناز به دلیل جذابیت داستان با میانگین بهای بلیط 550 تومان موفق شد نزدیک به 550 میلیون تومان به عنوان پرفروش ترین فیلم سال به شمار آید . داستان این فیلم از این قرار است که ؛ کلاه قرمزی بالاخره پس از سال ها مردودی ، در امتحانات مدرسه اش قبول می شود و عنوان شاگرد ممتاز مدرسه را کسب می کند و در تلویزیون معرفی و تصویرش را پخش می کنند . آقای مجری در این راستا به کلاه قرمزی قول داده بود که در صورت قبولی ، برایش یک دوچرخه می خرد اما در حال حاضر توانایی مال ندارد . تا اینکه از عموی کلاه قرمزی که  قرمزی بزرگ نام دارد ، تماسی ذریافت می شود و کلاه قرمزی را همراه آقای مجری و نرگس به منزل مجلل و باشکوهش دعوت میکند . عموی کلاه قرمزی در دیدار با او یک دوچرخه ی زیبا و با ارزش به کلاه قرمزی هدیه می دهد اما پس از مدتی دوچرخه ی کلاه قرمزی به سرقت می رود و حوادث و رویداد های جالب و هیجان انگیزی در ادامه ی ماجرا رخ می دهد که توصیه می شود با دیدن این فیلم بسیار زیبا و خاطره انگیز به ادامه ی داستان پی ببرید .
1399/05/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...