آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با تلاش و فداکاری های یک مادر می باشد ، مادری که از خود می گذرد و سلامت و موفقیت فرزندش را در اولویت قرار می دهد . در این داستان مادری برای نجات فرزند ورزشکار خود به تلاش هایش ادامه می دهد تا به نتیجه ی دلخواهش دست یابد .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی پسر جوانی به نام جهانگیر است . جهانگیر بر اثر توطئه های یک سری افراد دستگیر می شود و سرانجام به زندان می رود . او پس از آزادی تصمیم می گیرد تا مسبب این توطئه را پیدا کند و از او انتقام بگیرد . به همین جهت نقشه ای می کشد و به همراه دوستش و نامزد او دست به گروگانگیری می زند . تا به این ترتیب بتواند انتقام روزهایی را که در زندان سپری کرده است را بگیرد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نویسنده ای می باشد که مدت ها است از حوزه ی نویسندگی دست کشیده است و قرار است دوباره قلم به دست گیرد و داستانی در رابطه با دختری جوان را به تحریر در آورد . به راستی چه کسی می داند که در افکار نویسنده ی چه می گذرد ؟  چه داستانی قرار است نوشته شود و چه سرنوشتی در انتظار دخترک خواهد بود ؟ آیا نویسنده به اتمام این کتاب می پردازد یا آن را رها خواهد کرد ؟ 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...