آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دلبستگی دو جوان از دو دنیای متفاوت با دیدگاه و طرز فکر های متمایز می باشد . دو جوان از دو خانواده ی مختلف که مجبور می شوند تا برای ارئه ی پایان نامه  با یکدیگر همکاری نمایند . بدین ترتیب با یکدیگر آشنا می شوند و دوستان خود را به هم معرفی می کنند و رفته رفته در رابطه با طرز فکرهای خود با یکدیگر به گفت و گو می پردازند .
1399/08/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن جوانی به نام نیکا می باشد . نیکا به کار گویندگی در برنامه های عروسکی علاقه ی بسیاری دارد ، و قصد دارد تا به دنبال علایقش برود اما همسرش که یک کارخانه ی  عروسک دارد با او مخالف است . تا اینکه نیکا به کمک استاد خود دست به ترفند هایی می زند و ماجراهایی شیرین می آفریند .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با جوانی به نام سیامک می باشد . سیامک در زندگی سختی های بسیاری کشیده است و تا زباله شدن پیش رفته است . اکنون او با لیستی رو به رو است که اسامی بیست و پنج جوان در آن نوشته شده که باید  از پیشرفته ترین تا قدیمی ترین نوع مواد مخدر را به آنها برساند . در این میان رضا پدر سیامک ، پس از سال ها دوری از وطن به ایران بر می گردد ، در حالی که هنوز خودش فراری می باشد .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نوجوان رزمنده ای است . تا اینکه یک روز این نوجوان مجبور می شود تا در میدان جنگ ، چندین اسیر عراقی را به تنهایی به پشت جبهه منتقل نماید . و بنا بر دلایل متعددی فردی با وی همکاری نمی کند . اما در این میان اتفاقات رخ می دهد و با مشکلاتی مواجه می شود .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام حوریه می باشد . سال های بسیاری است که از اسارت امیر حسین ، پدر حوریه ، به دست عراقی ها می گذرد . حوریه که اکنون با مادرش و در نبود پدر زندگی می کند ، یک روز نسبت به رفت و آمد های بی موقع مادرش مریم ، مشکوک می شود . و این شک با تماس های یک فرد ناشناس به مادرش مریم ، روز به روز افزایش می یابد . تا اینکه یک روز ... 
1399/07/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با نویسنده ای می باشد که مدت ها است از حوزه ی نویسندگی دست کشیده است و قرار است دوباره قلم به دست گیرد و داستانی در رابطه با دختری جوان را به تحریر در آورد . به راستی چه کسی می داند که در افکار نویسنده ی چه می گذرد ؟  چه داستانی قرار است نوشته شود و چه سرنوشتی در انتظار دخترک خواهد بود ؟ آیا نویسنده به اتمام این کتاب می پردازد یا آن را رها خواهد کرد ؟ 
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر و پسری به نام لیلا و حمید می باشد . لیلا و حمید به صورت اتفاقی با یکدیگر آشنا می شودند و این اتفاق باعث تغییر مسیر زندگی آنها می گردد. در حالی که لیلا بی خبر از آن است که عادل مشرقی دلبسته ی او می باشد . به راستی چه کسی می داند که در سرنوشت لیلا چه چیزی نوشته شده است و چه اتفاقات و حوادثی در انتظارش است ؟
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر دانشجویی با نام آریان است . آریان که دانشجوی معماری است می خواهد تا با همکلاسی اش دنیا ، ازدواج کند . از طرفی آریان شرایط ازدواج را ندارد . چرا که او علاوه بر اینکه پول کافی نداشته ، بیکار هم هست . تا اینکه یک روز هنگام گشتن کار با پیر مردی به نام ساکت که قبلاً بازیگر و وکیل بوده است روبه رو می شود . ساکت قصد استخدام خدمتکار دختر را داشته اما موکلش ملک تاج قصد استخدام خدمتکار پسر را دارد . به این ترتیب ملک تاج به آریان پیشنهاد کار می دهد . پس از چند وقت آریان که وسوسه ی پول و ثروت شده است به او پیشنهاد ازدواج می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام آذر که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است . به همین خاطر آذر برای کسب قابلیت های مردانه از هیج تلاشی فروگذار نمی شود و همیشه سعی در بروز رفتار های پسرانه دارد . در همین راستا او برای پایان نامه ی تحصیلی اش داستانی را که عمه اش نوشته است را انتخاب می کند که خواندنش باعث تغییر نگرش آذر و ایجاد رویدادهایی جذاب و هیجان انگیز در زندگی وی می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...