آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی ایران برگر درباره ی دو مرد بزرگ و شریف بنام های امرالله خان و فتح الله خان بوده که بر سر انتخابات شورای روستا در حال جدال و رقابت هستند ...
1400/02/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : کمدی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : شاهد احمدلو ستارگان : بابک نوری حسن رضایی حمید گودرزی مهدی قاسمی میترا حجار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با ماجراهای یک گروه فیلمبداری می باشد که در حال ساخت ، یک فیلم هستند .  این گروه فیلمبرداری ، برای چند سکانس به یک خر احتیاج دارند و داستان به گونه ای پیش می رود که ، یافتن یک خر ، کل گروه را با ماجراهای جدیدی رو به رو می کند . 
1399/11/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم «پری سا» با همکاری علی رضا محمودی و محمدرضا رحمانی در ژانر درام و اکشن در رابطه با دفاع مقدس ، معضلات جامعه و جوانان ، هنجارهای اجتماعی و ... نوشته شده است .
1399/10/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمنامه ی" سلام علیکم حاج آقا " به قلم حسین تبریزی در ژانری کمدی با محوریتی اجتماعی به تحریر در آمده است .  لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان این اثر منتشر نشده است . 
1399/10/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : منتظرم ، منتظر آمدن قطاری که مسافرم در آن نیست . منتظر هستم اما نه در ایستگاه بلکه روی ریل قطار . قطار لحظه به لحظه به من نزدیک تر می شود . آن سوی خط غریبه ای نظاره گر است . به چشمانش نگاه می کنم ، گویا امید در چشمانش موج می زند . روزها گذشتند ، در چشمانش گناه و حسرت را یافتم و او چشمانش را بست .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم مجنون لیلی در رابطه با کادوی ولنتاین می باشد . کادوی که به فردی داده می شود و در نهایت بین افراد متعددی دست به دست می چرخد .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زوج جوانی می باشد که در مسیر زندگی خود با آزمون بسیار سخت وفاداری رو به رو می شوند . پیش روی آنها تنها دو راه قرار گرفته است که انتخاب هر یک از آنها و نهایی شدن تصمیمشان  باعث به وجود آوردن انعکاسی در زندگی مشترکشان می گردد .
1399/08/18 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام سهیل است که در خانواده ای ثروتمند بزرگ شده و با تکیه بر ثروت پدرش به خوش گذرانی مشغول است . تا اینکه یک شب هنگام بازگشت از یک مهمانی تصادف می کند و مجروح می شود . اما در این میان مقصر از صحنه ی تصادف فرار می کند و به این ترتیب دختری به نام سمیه ، سهیل را به بیمارستان می رساند . هنگامی که سهیل در بیمارستان چشمانش را باز می کند ، با دیدن سمیه دلباخته ی او می شود . رفته رفته سهیل با سمیه آشنا شده ، تا آن جایی که این آشنایی تغییر و تحولاتی را در زندگی سهیل ایجاد می کند .
1399/08/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن و شوهری می باشد که در زندگی مشترک خود با اختلافات بسیاری مواجه می باشند تا آنجایی که تصمیم به جدایی می گیرند . اما یک روز قبل از طلاق این مرد پی می برد که همسرش به بیماری سرطان مبتلا شده است و نهایتاً تا دو ماه دیگر زنده می ماند . به همین جهت تصمیم می گیرد تا همسرش را از طلاق منصرف کند تا پس از مرگ همسرش مالک تمام دارایی های او گردد .
1399/08/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با جریان یک قتل می باشد . در شب عروسی شهاب و لیلا ، یکی از دوستان اینترنتی آنها به طرز عجیبی کشته می شود . فرهنگ سالاری ، پدر لیلا پیگیر ماجرا می شود تا به این ترتیب بتواند قاتل را پیدا کند . اما در شب بعد از قتل ، دختر خاله ی شهاب هم که در چت روم آن ها است به قتل می رسد . قتل ها به صورت زنجیره ای ادامه پیدا می کنند و با فاصله ای بسیار کوتاه پشت سر هم رخ می دهند . به گونه ای که مأموران در ردیابی آنها دچار مشکل می شوند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...