آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : اجتماعی درام زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : آرش معیریان ستارگان : حمید لولایی رضا شفیعی جم رضا ناجی سحر قریشی یوسف تیموری کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : لازم به ذکر است که تنها مطلبی که تاکنون در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی " آپاچی " منتشر شده است به شرح زیر است :  همیشه باید برای تاخت و تاز آپاچی ها چاره اندیشی کرد. مگر آنکه ...
1399/10/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی بالا قوز می باشد . بزرگ خاندان بالاقوز در هنگام مرگ به پسر خود وصیت می کند تا زن بگیرد . پسر بزرگ خاندان هم قصد دارد تا به وصیت پدرش عمل می کند اما از آن جایی که این خانواده آداب و رسوم مخصوصی دارند ، با مشکلات عجیب و غریبی رو به رو می شود .
1399/09/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در قالبی طنز گونه به شیوه ای عالی زندگی قشر های مختلف جامعه را به تصویر کشیده است . تمامی مجرای این فیلم در یک مجتمع آپارتمانی روی می دهد . در این آپارتمان چند همسایه در کنار یکدیگر زندگی می کنند . از جمله همسایه های این آپارتمان : یک دکتر و پسرش ، زن و شوهری جوان و پیرزن و دخترش می باشند . در این مجتمع و در هر یک از زندگی همسایه ها اتفاقات و حوادثی متنوع و جالب روی می دهد که تماشای آن را به شما پیشنهاد می کنیم .
1399/09/06 بدون دیدگاه سریال ، سریال ایرانی ، فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پیر مردی است که در آمریکا زندگی می کند . این پیر مرد پس از آنکه پزشکان به او می گویند که زیاد زنده نمی ماند و در آستانه ی مرگ قرار گرفته ، تصمیم می گیرد تا به ایران باز گردد و در وطن خود از دنیا برود . از آنجایی که این شخص در ایران دوست و فامیلی ندارد به سراغ افرادی می رود تا پس از مرگش برایش فاتحه بفرستند و گریه و زاری نمایند .
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...