آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با سرگذشت زندگی یک فرمانده در جنگ ایران و عراق می باشد .  که این فرمانده در زندگی خود اشتباهاتی را مرتکب شده است و اکنون در عالم برزخ از اعمال خود  پشیمان شده و سعی در جبران آنها را دارد . 
1400/01/08 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...
به زودی ...+ اطلاعات تکمیلی
ژانر : ترسناک زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : احسان عبدی پور ستارگان : حمید فرخ نژاد
خلاصه داستان : فیلم سینمایی میجر به قلم احسان عبدی پور در ژانری ترسناک به تحریر در آمده است
1399/09/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی سه خانواده می باشد که  تقدیر و سرنوشت برای آنها حوادثی را رقم زده است . به گونه ای که این حوادث منجر به ارتباط این سه خانواده با یکدیگر می گردد . در ادامه ی داستان برای هر یک از این خانواده ها اتفاقات عجیب و دیدنی رخ خواهد داد .
1399/08/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک ماجرای جنایی و پلیسی می باشد که در بخش کوچکی از شهر رخ داده است . داستانی در رابطه با پنج نفر که تصمیم می گیرند با یکدیگر شریک شوند و یک برج بسازند . اما در این میان برای این افراد مشکلات و حوادثی روی می دهد و پلیس وارد ماجرا می شود .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر جوانی به نام روح انگیز است . روح انگیز خود را برای ازدواج آماده می کند و در حال حاضر در یک شرکت خدمات نظافتی مشغول به کار است . در روزهای پایانی سال و نزدیک عید که همه ی مرد مشغول خانه تکانی هستند ، اوضاع کسب و کار شرکت بسیار خوب است . روز چهارشنبه سوری از شرکت نظافت با روح انگیز تماس می گیرند و از او می خواهند تا برای نظافت به خانه ی یک خانواده ی متوسط برود . با ورود دختر به خانه ، فضای پرتنش و غم انگیز خانه به چشم می خورد . چراکه مژده ، خانم خانه ، به رابطه ی همسر خود و زن همسایه شک می کند تا حدی که زندگی خانواده در آستانه ی نابودی پیش می رود . در ادامه ی این شک و تردید ها وقایع و اتفاقات عجیبی در این خانه  رخ می دهد .
1399/06/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم زنبور کارگر از آنجایی شروع میشود که بیوک که سال ها پیش همسر خود را به دلیل اشتباهات پزشکی از دست داده بود در یک نزاع کشته میشود .... و دختر بیوک پیگیر قصاص قاتل است و در این بین تنها شاهد دوست دختر قاتل است ....
1399/05/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...