ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
باکس آفیس
01 Tenet 4w $3.4M Tenet
02 The New Mutants 5w $1.2M The New Mutants
03 Unhinged 7w $1.0M Unhinged
04 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 12w $0.9M Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
05 Infidel 2w $0.8M Infidel
06 The Broken Hearts Gallery 3w $0.5M The Broken Hearts Gallery
07 Shortcut 1w $0.3M Shortcut
08 The Last Shift 1w $0.2M The Last Shift
09 Kajillionaire 1w $0.2M Kajillionaire
10 The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 7w $0.1M The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
باکس آفیس ایران
خلاصه داستان : داستان فیلم رفیق بد در رابطه با دو دوست به نام های حبیب و عزیز را روایت می کند که از دوران کودکی با یکدیگر دوست هستند و با هم بزرگ شده اند . حالا هر یک زندگی مشترکی را تشکیل داده اند و صاحب خانواده هستند . اما با این حال رفاقت خود را حفظ کرده اند و با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی دارند . حبیب و عزیز هر دو کارمند بانک هستند و کار انتقال پول در بین شعب بانکی را بر عهده دارند . تا اینکه یک روز حین انجام وظیفه ، پول ها به سرقت می رود و ... 
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ای به نام خانواده ی عارف پور است . در این خانواده هر کس شب قبل از مرگش در خواب می فهمد که در روز بعد در چه ساعتی خواهد مرد . اکنون بزرگ خاندان عارف پور در خواب می بیند که دیگر زمان مرگش فرا رسیده است و قرار است فردا از دنیا برود . با دیدن این خواب ، بزرگ خاندان از مستخدم خانه می خواهد تا فرزندش مسعود را به نزد او آورد . عارف پور در حضور پسرش وصیت می کند تا قبل از خواندن وصیت نامه ای که در گاوصندوق است و کلیدش هم دست صفا است ، همسری برای صفا ، مستخدم باوفایش پیدا کند . فردای آن روز عارف پور رأس ساعت معین از دنیا می رود . پس از مرگ او اتفاقات و حوادثی جالب و دیدنی رخ می دهد .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان در رابطه با دختر و پسری به نام سعید و نیلوفر است که به دلیل خصومت های شخصی والدینشان ازدواجشان سال های زیادی است که به تعویق افتاده است . به جهت روحیه ی سلطه جویانه ی پدر سعید و مادر نیلوفر ، زمان ازدواج آنها همچنان قابل پیش بینی نیست . ساعتچی شناسنامه ی پسرش را مخفی کرده تا او قادر به ازدواج نباشد و رستمی هم از دخترش همچون یک کارگر شیرینی فروشی کار می کشد و فراموش کرده است که نیلوفر دخترش است. در این فیلم اختلافات و وقایع متعدد و جذاب و بسیار دیدنی رخ می دهد که پایان آن را به شما بینندگان عزیز واگذار می کنیم .
1399/05/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری مجرد به نام رضا می باشد . رضا در مغازه ی فروش لوازم عقد و عروسی ، مسئولیت بردن لوازم مورد نیاز مزون های لباس عروس را برعهده دارد و در آنجا مشغول به کار است . و هرازگاهی بعد از کار به سمت قبرستان ، برای زیارت قبر مادرش می رود ، چراکه مادرش مدت هاست که فوت شده است . در این میان دختری به نام معصومه در نزدیکی قبرستان زندگی می کند که عاشق رضا شده است درحالی که رضا تمایلی به او ندارد و در عوض به مانکنی که در ویترین مغازه است ، علاقه دارد و بعد از مدتی با بردن مانکن از مغازه بسیار ناراحت می شود . تا اینکه یک روز رضا ، وقتی با شاگردش وارد یک مزون می شود ، عاشق خانم مزون می گردد. این داستان تا آنجایی پیش می رود که رضا آدرس محل زندگی آن خانم را پیدا می کند و به بهانه های مختلف به آنجا می رود و اتفاقات جالب و دیدنی را رقم می زند .
1399/05/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : شیطنت های پسر عمه زا باعث بوجود آمدن مشکلی می شود که در اثر آن مهمانی تازه وارد به جمع آنان اضافه می شود...
1399/04/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...