آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام فرشته سازگار و همسرش فرهاد است . این زوج پس از مدت ها به ایران باز می گردند . تا اینکه فرشته در فرودگاه متوجه ی موضوعی در رابطه با همسرش می شود . اینکه همسرش فرهاد در ایران زن و بچه داشته و اکنون فرهاد به جرم کلاهبرداری متهم شده است . پس از آن فرشته از فرودگاه خارج می شود و یک تاکسی می گیرد . در این میان فرشته با راننده تاکسی به نام فریدون ، آشنا می شود . فردون نیز به گمان اینکه فرشته ، دختری خارجی است او را به خانه ی خود می برد .
1399/09/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است که ساکن آمریکا است و در آن جا زندگی می کند . این دختر که به سن ازدواج رسیده است ، قصد ازدواج با یک مرد ایرانی را دارد . اما در این میان دوستش به او در رابطه با عواقب ازدواج با فردی با یک فرهنگ دیگر هشدار می دهد . به همین خاطر دختر داستان ما ، شرط می گذارد تا قبل از ازدواج به ایران بیاید و با خانواده ی شوهر آینده اش آشنا شود . در ادامه ی این داستان حوادث و اتفاقات متعددی رخ خواهد داد .
1399/07/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام رضا است . رضا که به مدت دوسال با رویا نامزد است ، به دلیل بیکاری به دنبال کار می گردد . سرانجام پس از مدت ها بیکاری ، رضا با جست و جو در روزنامه ها کار مناسبی پیدا می کند . و تصمیم می گیرد تا نامزدش را از این خبر خوب مطلع کند . بنابراین رضا با شادمانی به رویا زنگ می زند و می خواهد تا هرچه زودتر قرار عروسی را بگذارند ، اما در این میان رویا با سردی جواب رضا را می دهد . چراکه رویا به پیشنهاد مادرش با پسری پولدار به نام مسعود که در دنیای مد مشغول به کار است ، نامزد کرده و  می خواهد با او به شمال برود .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری جوان به نام شیرین است . شیرین در خانواده ای سنتی با پدری متعصب و سختگیر زندگی می کند . دایی شیرین معمولاً به کمک مادر شیرین سعی می کند تا پدرش حاج ابراهیم از سختگیری هایش کم کند . و از آنجایی که دایی شیرین مدیر یک آژانس هواپیمایی است از حاج ابراهیم می خواهد تا شیرین در آنجا مشغول به کار شود . تا اینکه جوانی آمریکایی به نام دیوید هاوارد به آژانس وارد می شود و با دیدن شیرین ، دلداده ی او می شود . از طرفی رقیب حاج ابراهیم در بازار فرش قصد دارد تا از پدر شیرین ، شیرین را برای پسرش خواستگاری کند . در این میان اتفاقات و حوادث متعددی رخ می دهد .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی متأهل به نام بهروز است که برای پولدار شدن قصد دارد با دختری ثروتمند به نام سیما ازدواج کند . تا اینکه نقشه ی بهروز در روز عروسی فاش می شود و پدر سیما برای حفظ آبرو در برابر اقوام راهی پیدا می کند . پدر سیما از مباشرش می خواهد تا پسری را برای بازی کردن نقش داماد معرفی کند . مباشر برادرزاده ی خود امیر را به عنوان جایگزین داماد اصلی معرفی می کند . سرانجام بعد از برگزاری مراسم سیما فرار می کند و به ویلای پدرش می رود تا از بهروز انتقام بگیرد . در این میان امیر هم به دنبال سیما روانه می شود و...
1399/06/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه عاشقی دکتر و بیمار خود می باشد . شخصیت اصلی این فیلم دکتری به نام ماکان برنا است . دکتر ماکان برنا در میان بیماران خود با دختری به نام پرنیان شهسوار رو به رو می شود و به درمان او اقدام می کند . تا اینکه دکتر کم کم دلداده ی پرنیان شهسوار می شود . پرنیان از خانواده ای ثروتمند و متمکن است که به دلیل بیماری قلبی که گریبان گیر او شده است ، امید خود را از دست می دهد و رفته رفته دچار افسردگی می گردد .
1399/05/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...