آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم «گیج گاه » به قلم عادل تبریزی و ارسلان امیری در ژانر کمدی با محوریتی اجتماعی به تحریر در آمده است .  لازم به ذکر است که تا کنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی «گیج گاه» منتشر نشده است . 
1399/11/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی درام زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : داریوش مهرجویی ستارگان : حامد بهداد لیلا حاتمی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان فیلم سینمایی " سنتوری 2 " به گونه ای ادامه ی فیلم " سنتوری 1 "  می باشد . داستان این فیلم در رابطه با مرخص شدن علی سنتری از آسایشگاه می باشد که برای او درگیری های جدیدی در زمینه ی موسیقی رخ می دهد .
1399/10/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی جنایی زبان : فارسی سال انتشار : 1400 محصول : ایران کارگردان : محسن قرایی ستارگان : حامد بهداد کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی شرورترین مرد تهران به نام "وحید مرادی" می باشد که  پس از ارتکاب به یک قتل برای فرار از اعدام به سمت مرز های ایران فرار می کند اما توسط پلیس های ماهر کشورمان دستگیر می گردد و روانه ی زندان می شود .  در این میان وحید مرادی در زندان توسط عده ای از زندانیان به قتل می رسد .
1399/10/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم مجنون لیلی در رابطه با کادوی ولنتاین می باشد . کادوی که به فردی داده می شود و در نهایت بین افراد متعددی دست به دست می چرخد .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خواهر و برادری به نام سمیره و رضا می باشد . که در آخرین روزهای مقاومت بخش غربی خرمشهر در سال 1359 همچون سایر مردم شهر در حال مقاومت و دفاع از شهر و آب و خاک خود هستند . رفته رفته حلقه ی محاصره ی دشمن تنگ تر می شود . آن هم در زمانی که پای سمیره شکسته است و نمی تواند فرار کند و مجبور می شود تا در خانه بماند . به همین جهت رضا نقشه ای می کشد و تصمیم می گیرد تا سمیره را در حیاط خانه با ایجاد یک پناهگاهی مخفی با مقدار کمی آب و غذا مخفی کند تا بتواند در موقعیتی مناسب و شبانه خواهرش را فراری دهد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان در رابطه با مردی 42 ساله به نام جلال مرادی می باشد . یک روز جلال طی رانندگی با ماشینی تصادف می کند و خانواده ای را به قتل می رساند . به همین جهت جلال دستگیر می شود و راهی دادگاه می شود . در دادگاه تصادف غیرعمد شناخته می شود و حکم زندان برای جلال صادر می گردد . بدین ترتیب جلال راهی زندان می شود و پس از گذراندن دوران حبس خود ،  همسر و فرزندانش را ترک می کند و به شهر دیگری می رود .
1399/07/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام احترام با نام مستعار آتی می باشد . آتی سهم خود را از اجاره ی خانه ای که با دوستانش شریکی اجاره کرده بود را نپرداخته و به همین خاطر صاحب خانه قصد دارد تا آنها را از خانه بیرون کند . تا اینکه جهانگیر ، پسر جوانی که در بوتیک کار می کند مبلغ مورد نیاز آتی را فرآهم می کند . در این میان آتی تصمیم می گیرد تا با این پول به خارج از کشور برود . و از آنجایی که خرج سفر زیاد است ، آتی به مبلغ بیشتری نیاز دارد . سعی و تلاش آتی برای تهیه ی کسری پول برای سفر خارج او را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان با دردسری که شیرین دچار آن شده شروع می شود. یعنی تصادفی که با ماشین پدرش کرده و باید تا عصر آن روز آنرا تعمیر کند تا پدرش متوجه نشود و محمد که به کمک او می شتابد. آنها به خانه ای می روند برای نصب ماهواره که پول مورد نیاز خود را تامین کنند که....
1399/05/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : ياسی كه در زندگي مشترک ‌اش با محسن دچار ترديد هايی شده تصميم مي‌گيرد برای او جشن تولدی بگيرد و خاطراتی را يادآوری كند. او برای بهتر برگزار كردن مهمانی همه چيز از قبل پيش ‌بيني می ‌كند، غافل از اين كه همه چيز مطابق با خواسته او پيش نمی ‌رود
1399/05/16 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...