ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : اجتماعی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : فائزه عزیزخانی ستارگان : ترانه علیدوستی فرهاد اصلانی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : در رابطه با خلاصه ی داستان این اثر تاکنون مطلبی منتشر نشده است . برای بازیگری در این اثر تاکنون دو بازیگر به نام ترانه علیدوستی و فرهاد اصلانی انتخاب شده اند و سایر بایگران با ادامه ی فیلمبرداری به همراه اسامی سایر عوامل فیلم منتشر خواهد شد .
1399/09/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام اورکا می باشد که برای رسیدن به خواسته هایش مصمم است و در این راه آنقدر می جنگد تا به آن چیزی که می خواهد برسد .
1399/09/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زنی به نام مینا می باشد که در دوران دانشجویی ، دانشجوی مرتضی بوده است . مینا اکنون که ده سال از زندگی مشترکش با مرتضی می گذرد ، تصمیم گرفته است تا از همسرش جدا شود و برای ادامه ی تحصیل به کانادا برود . مرتضی هم که مخالف تصمیم او می باشد ، تمام تلاش خود را برای منصرف نمودن همسرش می کند . تا اینکه یک روز متوجه می شود که مینا تصمیمش را با مادر بیمارش در میان گذاشته است ، به این ترتیب از موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را می کند .
1399/09/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختر جوانی به نام روح انگیز است . روح انگیز خود را برای ازدواج آماده می کند و در حال حاضر در یک شرکت خدمات نظافتی مشغول به کار است . در روزهای پایانی سال و نزدیک عید که همه ی مرد مشغول خانه تکانی هستند ، اوضاع کسب و کار شرکت بسیار خوب است . روز چهارشنبه سوری از شرکت نظافت با روح انگیز تماس می گیرند و از او می خواهند تا برای نظافت به خانه ی یک خانواده ی متوسط برود . با ورود دختر به خانه ، فضای پرتنش و غم انگیز خانه به چشم می خورد . چراکه مژده ، خانم خانه ، به رابطه ی همسر خود و زن همسایه شک می کند تا حدی که زندگی خانواده در آستانه ی نابودی پیش می رود . در ادامه ی این شک و تردید ها وقایع و اتفاقات عجیبی در این خانه  رخ می دهد .
1399/06/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام ترانه که در دوران کودکی مادر خود را از دست داده است و پدرش بنا به دلایلی در زندان به سر می برد . ترانه با وجود تمامی این اتفاقات و حوادث به زندگی عادی خود ادامه می دهد تا اینکه پسری پولدار به او پیشنهاد ازدواج می دهد . ترانه با درخواست ازدواج موافقت می کند و سرانجام این وصلت سر می گیرد . اما مدت زمانی از ازدواج آنها نمی گذرد که شوهرش او را رها می کند و به خارج از کشور می رود . این اتفاق زمانی رخ می دهد که ترانه از همسرش حامله است و چون تنها بین آنها صیغه ی محرمیت خوانده شده است و اسم ترانه در شناسنامه ی آن پسر نیست ، نمی تواند ثابت کند که این بچه فرزند اوست . در این میان اتفاقات و حوادث متعددی برای ترانه رخ می دهد که پایان آن را با دیدن این فیلم بسیار زیبا و جذاب به شما واگذار می شود .
1399/05/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : سعید برادر نیلوفر در طی جریانی به قتل عمد مجرم شناخنه شده و به قصاص محکوم شده است. خانواده او سعی بر گرفتن رضایت از خانواده مقتول داشته و به دنبال جور کردن صد میلیون هستند. خواهر سعید و همراه نامزدش بهرام قسمتی از پول ،حدود سی میلیون را بدست آورده و بقیه آن را کمکی از طرف دوست سعید میخواهند. در ادامه صاحب کار دوست سعید راضی به دادن کا مبلغ می شود اما قبل دادن پول درخواستی وقیحانه از نیلوفر دارد...
1399/05/05 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...