آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : ستان این فیلم در رابطه با سه پسر به نام امید ، محسن و صفا ، پسران سرراهی است . این پسران در محله ای به نام ، محله ی آجری توسط آقای اتابکی بزرگ شده اند . تا اینکه امید به دختری به نام ماهور که به او زبان فرانسه را آموزش می داد ، علاقه مند می شود . امید که قصد ازدواج با ماهور را دارد ، پس از مدتی برای خواستگاری نزد خانواده ی ماهور می رود . اما با مخالفت پدر ماهور رو به رو می شود .
1399/07/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام ژانت می باشد . ژانت که دختری مسیحی است در خانواده ای بزرگ شده است که پدرش بر سر هویت خود دچار مشکل شده است . چراکه پدر و مادر ژانت ارادت خاصی به اهل بیت داشته و هرسال در خانه شان مراسم عذاداری امام حسین (ع) را برگزار می نمایند . تا اینکه ژانت تصمیم به ازدواج با آندره را می گیرد اما از طرفی از طرز فکر آندره در رابطه با خانواده اش هراس دارد . چرا که می ترسد آندره با دیدن مراسم عذاداری مسلمان ها در خانه ی یک مسیحی اعتقاد آنها را زیر سؤال ببرد .
1399/07/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام رضا است . رضا که به مدت دوسال با رویا نامزد است ، به دلیل بیکاری به دنبال کار می گردد . سرانجام پس از مدت ها بیکاری ، رضا با جست و جو در روزنامه ها کار مناسبی پیدا می کند . و تصمیم می گیرد تا نامزدش را از این خبر خوب مطلع کند . بنابراین رضا با شادمانی به رویا زنگ می زند و می خواهد تا هرچه زودتر قرار عروسی را بگذارند ، اما در این میان رویا با سردی جواب رضا را می دهد . چراکه رویا به پیشنهاد مادرش با پسری پولدار به نام مسعود که در دنیای مد مشغول به کار است ، نامزد کرده و  می خواهد با او به شمال برود .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی زنی بنام شیرین است که چندین سال پس از تولد پسرش رابطه سردی به زندگیشان جان بخشیده است ، او تلاش می کند تا این بحران را از بین ببرد و شادی را به زندگی خودبگرداند ولی در این میان متوجه وجود شخص سومی در زندگی زناشویی خود می شود ...پسر آنها آرمان نیز که قصد دارد با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند اما پدر وی شرایط سختی را برای ازدواج آنها پیش روی می گذارد ...
1399/01/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...