آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : ستان این فیلم در رابطه با بخشی از حمله ی مغولان به ایران می باشد . در این میان اهالی روستای یکی از مرز های ایران که در آستانه ی برگزایی جشن و مراسم  خود می باشند ، با حمله ی مغول ها رو به رو می شوند و به این ترتیب مجبور به ترک روستا می گردند .
1399/08/19 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام ژانت می باشد . ژانت که دختری مسیحی است در خانواده ای بزرگ شده است که پدرش بر سر هویت خود دچار مشکل شده است . چراکه پدر و مادر ژانت ارادت خاصی به اهل بیت داشته و هرسال در خانه شان مراسم عذاداری امام حسین (ع) را برگزار می نمایند . تا اینکه ژانت تصمیم به ازدواج با آندره را می گیرد اما از طرفی از طرز فکر آندره در رابطه با خانواده اش هراس دارد . چرا که می ترسد آندره با دیدن مراسم عذاداری مسلمان ها در خانه ی یک مسیحی اعتقاد آنها را زیر سؤال ببرد .
1399/07/27 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام آذر که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است . به همین خاطر آذر برای کسب قابلیت های مردانه از هیج تلاشی فروگذار نمی شود و همیشه سعی در بروز رفتار های پسرانه دارد . در همین راستا او برای پایان نامه ی تحصیلی اش داستانی را که عمه اش نوشته است را انتخاب می کند که خواندنش باعث تغییر نگرش آذر و ایجاد رویدادهایی جذاب و هیجان انگیز در زندگی وی می شود .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام شادی پارسی است . شادی که به سن ازدواج رسیده است ، خواستگاری آرش سپهری را رد می کند . چرا که شادی در حال حاضر قصد ازدواج ندارد و بر روی اهدافی که برای خود در نظر گرفته برنامه ریزی می کند . شادی تصمیم گرفته تا برای استفاده از بورسیه ی دانشگاه کمبریج به لندن برود . و پس از ده سال ... به یقین آدم ها در زندگی خود بر سر دردوراهی های بسیاری قرار می گیرند اما سرانجام مجبور می شوند تا تنها یک راه را برگزینند . به راستی آیا شادی راه درستی را انتخاب کرده است ؟ آیا در زندگی اش موفق خواهد شد ? چه سرنوشتی در انتظارش است ؟
1399/05/21 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...