ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : اجتماعی اکشن زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : محمدحسین لطیفی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی « سبز ، سفید ، قرمز»  به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی پرویز امیری پس از صدور پروانه آغاز شد و در سال 1399 برای فیلمبرداری به جلوی دوربین رفت . فیلمنامه ی فیلم « سبز ، سفید ، قرمز» به قلم پیمان عباسی در ژانر اکشن با محوریتی اجتماعی  در رابطه با نخبگان ایرانی نوشته شده است . 
1399/11/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
1399/11/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی دختری می باشد که آینده ای پر فراز و نشیب پیش رو دارد .  داستان از آن جایی شروع می شود که ، دختر قصه ی ما شبی را بیرون از خانه می ماند و  این تنهایی او را به زندگی دیگری می برد . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلمنامه ی " رویای سهراب " به قلم علی قوی تن در رابطه با زندگی نامه ی سهراب سپهری ، شاعر و نقاش برجسته ی ایرانی ، نوشته شده است . 
1399/10/17 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک دانشجوی فلسفه می باشد که یک پالتو از پدرش به ارث برده است . به گونه ای که با پوشیدن این پالتو افکار وسوسه آمیز و موذیانه ای به سراغش می آید .  به راستی اگر دشمن هستید چرا اینقدر با هم می پرید ؟ اگر دوست هستید چرا اینقدر به هم می پرید ؟
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی مرد نقره ای به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی پرویز امیری در سال 1398 برای فیلمبرداری به جلوی دوربین رفت . لازم به ذکر است که تاکنون مطالبی در رابطه با خلاصه ی داستان مرد نقره ای منتشر نشده است .
1399/09/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : تمامی اتفاقات و حوادث از غروب روزی بود که دیگر دلگیر نبود .
1399/09/09 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم دشمن زن در رابطه با مردی با نام خسرو است که رابطه ی خوبی با زن ها ندارد. این فرد قصد ازدواج ندارد اما مادرش دختری را برایش پیدا می کند که اختلاف سنی زیادی با خسرو دارد و از او کوچکتر است . خسرو برای رد کردن درخواست مادرش نقشه می کشد و دختری را به عنوان همسر خود به مادرش معرفی می کند و ادعا می کند که با او ازدواج کرده است و فرزندی دارد . در این داستان اتفاقات جالب و دیدنی می افتد که توصیه می شود با دیدن این فیلم جذاب کمدی به پایان آن پی ببرید .
1399/05/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در دو دهه چهل و هفتاد می گذرد و داستانی ‌معمایی از پیچیدگی ‌های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط دهه ها دچار بحران هستند.
1399/02/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...